Git Başımdan
Şahin Altuğ`un senaryosunu da kendi kaleme aldığı "Git Başımdan" filminde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Aslı Tandoğan, Seda Güven, Nevra Serezli, Özgür Ozan ve Erşan Utku Ölmez gibi isimler oynuyor. Çekimleri İstanbul, Eskişehir ve Muğla`da gerçekleştirilen film, iç sesini susturamayan bir adamın hikayesini konu alıyor.

Güneş Tepedeyken
Dalibor Matanic`in yönettiği ve Tihana Lazovic, Goran Markovic, Nives Ivankovic, Dado Cosic ve Slavko Sobin`in oynadığı "Güneş Tepedeyken" sinema severlerle buluşacak. Dram türündeki filmde, asırlardır birlikte yaşayan iki milletin hiç bitmeye savaşlarının gölgesinde, 30 yıllık bir zaman diliminde geçen 3 aşk hikayesi anlatılıyor. Üç hikayede de Hırvat bir adamla Sırp bir kadının etnik çatışmaların gölgesinde gizlemek zorunda kaldıkları aşk hikayeleri ana planda yer alıyor. Tihana Lazovic ve Goran Markovic filmin ve 3 öykünün de başrolünde.

Çok Pişmiş
Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl ile Lily James`in oynadığı "Çok Pişmiş" filmi, komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday. Yönetmenliğini John Wells`in, senaryosunu ise Steven Knight`ın yazdığı filmin başrolündeki Bradley Cooper, maymun iştahlı, iki "Michelin" yıldızlı bir restoran yönetmiş, ancak davranışları ile yıldızlarını kaybetmiş bir şef olan Adam Jones`u canlandırıyor. Komedi türündeki film, yemek sevgisi, iki insan arasındaki aşk ile ikinci şansların gücü hakkındaki komik ve duygusal bir hikayeyi anlatıyor.

Nefesim Kesilene Kadar
Emine Emel Balcı`nın yönettiği filmde Esme Madra, Rıza Akın, Sema Keçik ile Gizem Denizci rol aldı. Bir tekstil atölyesinde ortacılık yapan bir kadının hikayesini beyazperdeye taşıyan filmin konusu özetle şöyle: "Serap bir tekstil atölyesinde ortacıdır. Ablası ve eniştesiyle birlikte yaşamak, onun için giderek çekilmez bir hal almıştır. Serap`ı ayakta tutan tek şey, uzun yol şoförü olan babasıyla yeni bir eve çıkabilme umududur. Sürekli uzaklarda olan babasının kayıtsızlığı arttıkça iyice köşeye sıkışan Serap, sonunda ipleri eline almaya ve yeni bir hayata karar verir."

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.