Bu hafta vizyondaki filmler 05.04.2014 - Page 1

ASKIN-2
Iko Uwais, Arifin Putra, Oka Antara ile Tio Pakusadewo'nun oynadığı filmin konusu özetle şöyle:

"Tahmin ettiğinden çok daha zorlu olan baskın operasyonuyla çeteyi çökerten Rama, yeraltı dünyasının çok daha büyük isimlerinin dikkatini çeker. Ailesi tehlike altındadır, karısını ve yeni doğmuş bebeğini korumanın tek bir yolu vardır. Yeraltı dünyasına casus olarak girecek ve yozlaşmış sistemin çürük halkalarını oluşturan en tepedeki politikacı ve polisleri açığa çıkarmak için aralarına sızacaktır. Rama bu gizli görev için çete liderinin oğlunun ekibine girebilmelidir."

Bu hafta vizyondaki filmler 05.04.2014 - Page 2

NUH: BÜYÜK TUFAN
Haftanın merakla beklenen filmi "Nuh: Büyük Tufan/Noah", bugün seyirciyle buluştu.

Cesaret, fedakarlık, umut ve kurtuluşun ilham veren hikayesini anlatan filmi, 1998 yılında çektiği "Pi" filmiyle Sundance Film Festivali'nde "En İyi Yönetmen Ödülü"nü kazanan Darren Aronofsky yönetti.

Bu hafta vizyondaki filmler 05.04.2014 - Page 3

NUH: BÜYÜK TUFAN
Hz. Nuh'u, "Gladyatör" filmindeki performansıyla "En İyi Erkek Oyuncu" Oscar'ı kazanan Rossel Crowe'un canlandırdığı filmde, Emma Watson, Logan Lerman ile Jennifer Connely kamera karşısına geçti.

Kutsal kitaplarda da geçen Nuh tufanını konu alan film, 130 milyon dolarlık bütçeyle çekildi.

Bu hafta vizyondaki filmler 05.04.2014 - Page 4

MANDELA: ÖZGÜRLÜĞE GİDEN UZUN YOL
Güney Afrika'nın efsanevi lideri Nelson Mandela'nın yaşamını konu alan "Mandela: Özgürlüğe Giden Yol" filmi, haftanın merakla beklenen yapımlarından...

Hayatını ayrımcılığa karşı mücadeleye adayan ve 2013 yılının Aralık ayında hayatını kaybeden Mandela'nın, siyaseti bıraktıktan sonra kaleme aldığı otobiyografisinden beyazperdeye aktarılan film, Güney Afrikalı liderin tüm hayat hikayesini anlatan ilk film olma özelliğini taşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.