Bu jetlerin ikincisi piyasada yok! - Page 1

2- Gulfstream V-SP en pahalı özel jetlerin İkinci sırasına yerleşmiştir. Bu jet 40 milyon dolardır. Gulfstream Aerospace bu jetin yapımı için yetkili üreticidir. Ticari iş amacıyla tasarlanmıştır.

Bu jetlerin ikincisi piyasada yok! - Page 2

3- 39 milyon dolarlık fiyatıyla Bombardier Global Express XRS üçüncü sırada yer almaktadır. Bu jetin kabinine bakıldığı zaman büyüleyici ayrıntıları ve lüks dizaynıyla yolcuları etkisi altına alacaktır. Uzun bir yolculukta bu en pahalı özel jetler yolcularını yormazlar ve muhteşem bir atmosferde taşıyabildiği için hayal kırıklığı yaşatmazlar. Gelişmiş teknoloji aynı zamanda yolcuların rahatlığı için de sunulmuştur.

Bu jetlerin ikincisi piyasada yok! - Page 3

4- Boeing Business Jet en pahalı özel jetler arasında dördüncü sırada yer alır. Bu jetin değeri 38,5 milyon dolarla ölçülür. Jetin içi inanılmaz derecede güzel ve lükstür. BMW Group Design bu jetin dizaynı ile sorumlu şirkettir. Jetin gövde biçemi Boeing 747-8, 777 ve 787’nin görünümleri baz alınarak yapılmıştır. Bu özel jetin 20 yolcu kapasitesi vardır. Mutfak, garaj, yatak odası ve kabin gibi alanlar şeffaf cam kullanılarak ayrılmıştır.

Bu jetlerin ikincisi piyasada yok! - Page 4

5- 38 milyon dolarlık fiyatıyla Gulfstream G550 beşimci sırada yer alır. Bu jetin üreticisi Gulfstream Aerospace’e bağlı olan General Dynamic’tir. Üretim yeri Georgia eyaletindeki Savannah şehrinde yer almaktadır. Bu jetin sunduğu birçok gelişmiş özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları EVS sistemi, dört Honeywell ekran ve aynı şekilde imleç kontrol sistemidir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.