Güncel

Bu paylaşım siteleri de kapanabilir!

Dünyanın en büyük paylaşım siteleri bir bir kapanmaya devam ediyor!

Bu paylaşım siteleri de kapanabilir!

Hatırlarsanız Megaupload sitesi geçtiğimiz aylarda ABD yetkilileri tarafından kapatılmıştı. Milyonlarca kullanıcısı olan paylaşım siteleri telif hakkı meseleleri yüzünden bir bir kapanmaya devam ediyor.

Son zamanlarda kapatılan bir çok dosya paylaşım sitesi kervanına çok yakında yenileri daha katılacak. Hollywood, daha istediğini henüz elde etmiş gibi görünmüyor. Dünyanın en iyi paylaşımlarının yapıldığı, korsan içerik barındıran siteler arasında onlarca site hali hazırda bulunuyor fakat sitelerin hitleri bu tip kararların alınmasın son derece büyük bir etken.

1333469729_20120402110922.jpg

Geçtiğimiz saatlerde News.com'da yer alan bir habere göre Hollywood'un yeni litesinde, aktif olarak çok kullanılan dosya paylaşım siteleri yer alıyor. Yeni listeye göre: Putlocker, Wupload, Depositfiles, FileServe, MediaFire siteleri de kapanabilir. Yetkililerden gelen basın açıklamalarında verilen demeçlerin bu yönde olduğu söleniyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.