Güncel

Bu robot süpürgeler fiyatları ile yüz güldürüyor! - Mart 2021

Ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyatlı robot süpürgeleri sizler için bir araya getirdik!

Bu robot süpürgeler fiyatları ile yüz güldürüyor! - Mart 2021 - Page 1

Özellikle de son yıllarda hızlı bir şekilde büyüme kaydeden akıllı ev ürünleri, pandemi şartlarında herkesin evde kaldığı dönemde tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Bu akıllı ev aletleri arasında güvenlik ürünleri, lambalar, ses sistemleri, kameralar, televizyonlar, süpürgeler, prizler, kumandalar ve birçok taşınabilir cihaz yer alıyor.

Bu ürünler arasında ise özellikle robot süpürge kategorisi yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Robot sürügelerin özellikle de yapay zeka destekli modelleri oldukça ilgi çekiyor. Yapay zeka destekli robot süpürgeler, nesne algılama teknolojisi sayesinde, evin her yerinde dolaşarak özenli ve verimli bir biçimde temizlik yapıyor.

Bu modeller sürücüsüz araçlarda kullanılan sensörlerin bir benzeri olan LiDAR sensörle mesafeyi algılayarak, doğru hareket edebilmek için konum takibi yapabiliyor. Nesne algılama algoritması sayesinde nesneleri ayırt ederek, en güvenli ve verimli rotayı oluşturuyor.

Ayrıca üç boyutlu sensörü sayesinde oyuncak ve sandalye ayağı gibi nesneler arasındaki farkı algılayabilen bu akıllı robot süpürgeler, yerdeki en küçük nesneleri dahi tespit ederek dolaştığı odanın şeklini algılayabiliyor.

Temizleme performansı, navigasyon sistemi ve özellikleri gelişen robot süpürgeler, hayal edilemeyecek seviyede ilerlemeye devam ediyor. Dolayısı ile her yeni model ile bir önceki nesilden daha iyi temizlik yapıyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizler için hazırlamış olduğumuz Türkiye'de satışa suulan en uygun fiyatlı, en iyi robot süpürge modellerinin bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.

Not: Listemizi hazırlarken en basit modellerden, en iyi modellere doğru sıraladık.

İşte ülkemizde satışa sunulan en uygun fiyata sahip robot süpürgeler!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.