Güncel

Bu sözler olay yaratacak: 'Steve Jobs yalancı, cinsiyetçi ve cimriydi'

Otobiyografisinde kaleme aldığı efsane CEO Steve Jobs hakkında yazılanlar şok etti!

Bu sözler olay yaratacak: 'Steve Jobs yalancı, cinsiyetçi ve cimriydi'

Mobil ve bilgisayar dünyasına ilklerini yaşatan dev adam Steve Jobs için öyle sözler söylendi ki... Steve Jobs'un eski sevgilisi Chrisann Brennan; yazdığı otobiyografi kitabında, Apple'ın yaratıcısı için yalancı, cinsiyetçi ve oldukça cimri ifadelerini kullandı.
 
2011 yılında hayatını kaybetmesine rağmen, hâlâ adından sıkça söz ettiren Apple markasının mucidiSteve Jobs’un kapalı kapılar ardındaki hayatı ortaya çıktı. Vatan Gazetesinin haberİne göre; yarattığı markasıyla teknoloji dünyasında devrim başlatan Jobs’un eski sevgilisi Chrisann Brennan, yazdığı otobiyografi kitabında Jobs’un yalancıcinsiyetçi ve oldukça cimri bir kişiliği olduğunu yazdı.
 
1382430925_laurene-powell-jobs-steve-jobs-wife-pictures.jpg
1978 yılında, çiftin ilişkisinden dünyaya gelen Lisa Brennan’ın babası olmayı uzun süre reddeden Jobs’un zamanla kabalaştığını anlatan Brennan, "Apple markası büyüdükçe, Steve de daha bencil olmaya başladı" şeklinde yazıyor. Jobs 80’lerin başında Brennan’dan ayrıldıktan sonra, 1991 yılında Laurene Powell ile evlenmişti. Powell ve Jobs çiftinin üç çocuğu bulunuyor. 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.