Güncel

Bu video dünyayı ayağa kaldırdı

Küçük kızına buzlu yolda araba kullandıran baba, dünyanın en kötü babası seçildi.

Bu video dünyayı ayağa kaldırdı

TV'de haberlere bakıldığı zaman kaza haberlerinde en çok Rusya'da kazalar ekrana yansır. Çünkü genelde orda ki araçlarda kamera mevcut. Birçok kez trafik kazaları ile gündeme gelen Ruslar, bu sefer başka bir trafik skandalı ile gündeme geldi.

Ailesiyle beraber gezmeye çıkan baba,  lüks arabasını kızına kullandırınca büyük tepkiye neden oldu.  Tepkilerin yanısıra polis görüntü hakkında soruşturma başlattı.

1362163690_article.jpg

Arabayı kullanan kız çocuğu oldukça hızlı gidiyordu ve buzlu yolda aracın yalpalamasına rağmen aile çok rahat bir şekilde eğleniyordu.  Yayınlanan videoda kızın babası "Kaçla gittiğine bakma, sen sadece gaza bas" diyerek daha hızlı gitmesini istiyor. Arkada oturan anne ise bu durumu destekliyor.

1362164209_article-2285387-185415a6000005dc-485634x383.jpg

Babanın bu sorumsuzluğu tüm dünyanın dikkatini çekti ve hem ailesinin hem de başkalarının hayatını tehlikeye atan Dmitry Mihulchik 'e birçok defa "dünyanın en kötü babası" diye yorumlar yaptılar.

Yorumlar
giskur11
Benim ehiyetim olmasına rağmen bana bile vermiyor babam arabayı, bu adama bak audi arabasını veriyor ufacık kıza.
Cevapla
ali
Akil yasta degil bastadair
Cevapla
Misafir
amma rahat aile.
Cevapla
Aynen hacı ölmeyi bayılmakla karıştırıyor bunlar
Cevapla
fatil
ölümü bayılmak zannediyorlar heralde.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.