Microsoft (35 milyon dolar)
Arama motoru olarak Bing’i kullanan Facebook ile Microsoft arasında uzun soluklu bir anlaşma var. Bing’e ek olarak Facebook bu yıl Microsoft’un reklam platformu Atlas’ı da bu yıl itibarıyla kullanmaya başladı.

AT&T (30 - 35 milyon dolar)
Facebook’un internetteki en büyük mobil uygulama olduğunun bilincinde olan AT&T, 30 ila 35 milyon dolar arasında seyreden Facebook yatırımıyla mecrada sürekli olarak varlık gösteren reklamverenler arasındaki yerini korumaya özen gösteriyor

Amazon (30 milyon dolar)
Facebook’taki beğeni ve öneriler sayesinde sitesine ciddi bir müşteri akışı sağlayan Amazon mecraya 30 milyon dolar harcayacak kadar güveniyor. Son zamanlarda çıkan bir söylentiye göre ise marka, Facebook’un reklam takas platformu FBX’e katılması söz konusu.

Verizon (30 milyon dolar)
Facebook’un mobil reklamlarının masaüstü için kurgulananlardan dokuz kat daha başarılı geri dönüş getirdiğinin belirlenmesiyle birlikte Verizon, Facebook yatırımlarını 30 milyon dolara çıkardı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.