Güncel

Buffalo Türkiye ofisi açıldı

1975 Japonya’da kurulan bir şirket olan Buffalo’nun 3 kıtada ofisleri bulunuyor!

Buffalo Türkiye ofisi açıldı

Buffalo Türkiye ofisi açıldı, Buffalo ürünleri Türkiye'de!

(Buffalo Türkiye) İstanbul – Buffalo, ev ve küçük işletmeler için yüksek performanslı ve yenilikçi, depolama, multimedya ve kablosuz ağ ürünleri üreten, global bir imalatçıdır. Buffalo, 2012 yılında Türkiye ofisini açmıştır.

1975 Japonya'da kurulan bir şirket olan Buffalo'nun 3 kıtada; İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, ABD ve Tayvan bölgelerinde ofislere sahip bulunmaktadır.

Buffalo şirketinin Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Makoto Maki, Başkan Yardımcısı Takeyasu Oshima ve Genel Müdürü Yasutoshi Yokoyama, bizzat Türkiye'ye gelerek, dinamik ve güçlü Türkiye pazarına yatırım yapma kararı almışlardır.
1329477163_665x300-copy-kopya.jpg

Fotoğraftaki kişiler: Murat George ŞAHİN (Buffalo Türkiye Genel Müdürü), Makoto Maki (Başkan), Takeyasu Oshima (Başkan Yardımcısı)

Buffalo, bireylerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanır ve küçük ofisler ile dijital ev ortamları için birlikte komple ve entegre çözümler sağlayan; uygun maliyetli Ağa Bağlı Depolama (NAS) ürünleri, taşınabilir ve masaüstü sabit diskler, multimedya oynatıcılar ve Kablosuz LAN yönlendiricileri sunar.

Buffalo'nun ürünleri ve şirket ile ilgiili detaylı bilgiye, Türkçe internet sitesi olan http://www.buffalo-technology.com/tr/ adresinden ulaşılabilir.

Buffalo Türkiye ofisinin açılmasına paralel olarak, ücretsiz hizmet veren bir Çağrı Merkezi de kurulmuştur. Buffalo ürünleri ile ilgili her türlü konuda, hafta içi 09:00 - 17:30 saatleri arasında, "00800448820877" numaralı ücretsiz Çağrı Merkezi aranabilmektedir.

Buffalo Türkiye yetkili distribütörü Multimedya Bilgisayar'dır. Bayiler için Türkçe Ortak Portalı da bulunmaktadır.

Buffalo Türkiye Adres ve İletişim Bilgileri:

http://www.buffalo-technology.com/tr/

Süleyman Seba CD No:48 BJK Plaza A Blok K:5 D:55 Besiktaş 34357 İstanbul

Telefon: +90 212 258 00 25 Faks: +90 212 258 00 26

Multimedya Bilgisayar İletişim Bilgileri:

www.Multimedya.com

Telefon: +90 212 479 46 46

Buffalo Hakkında

Buffalo, 1975 yılında kurulmuştur ve Türkiye dışında, İngiltere, Fransa, Hollanda, Almanya, ABD ve Tayvan'da ofisleri bulunmaktadır. Japonya'da  1 numaralı çevre birim üreticisi olarak kabul edilmektedir ve 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 yıllarında dünya çapında tüketici NAS'ı pazar lideridir. (In-Stat).

Buffalo'nun ürün portföyüne, KOBİ'lere kurumsal depolama sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış olan TeraStation NAS ürünleri dahildir. LinkStation'ın NAS ürün çeşitleri, multimedya NAS'larını eve getirmektedir. LinkStation Live & Mini; dosyaları, fotoğrafları ve müzikleri depolamanız için basit ve kolay bir şekilde merkezi bir lokasyon yaratmanızı sağlamaktadır. Endüstri lideri AOSS (AirStation One-Touch Secure System) teknolojisine sahip, SMB/SoHo ve ev kullanıcısı için üretilmiş, yüksek performanslı ve kullanımı kolay High Power kablosuz ağ oluşturma ürünleri; kullanıcıların evde veya ofiste tek düğmeye basmak kolaylığında güvenli kablosuz ağlar oluşturmalarına ve bunları yönetmelerine olanak sağlamaktadır.

Buffalo'nun Intel, Broadcom, Nintendo ve Microsoft gibi şirketlerle oluşturduğu güçlü uluslararası endüstri ittifakları, son teknolojilerin işletme ve ev için pratik araçlara dönüşmesinde, alanında endüstriye liderlik etmesine olanak sağlamıştır.

Yorumlar
Misafir
ürünleri çok dikkat çekici ve güzel görünüyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.