Bulundukları sektöre göre tasarlanmış ve inşa edilmiş 10 acayip kurumsal bina

2. Twistee Treat Dondurma, A.B.D.1983 ve 1990 yılları arasında, ülke genelinde 90'a yakın dondurma şeklinde dükkanlar açan dondurma firması iyi bir satış yöntemi bulmuş gibi.
Bulundukları sektöre göre tasarlanmış ve inşa edilmiş 10 acayip kurumsal bina - Page 1
2. Twistee Treat Dondurma, A.B.D.
1983 ve 1990 yılları arasında, ülke genelinde 90'a yakın dondurma şeklinde dükkanlar açan dondurma firması iyi bir satış yöntemi bulmuş gibi.
Bulundukları sektöre göre tasarlanmış ve inşa edilmiş 10 acayip kurumsal bina - Page 2
3. Kansas City Halk Kütüphanesi Kapalı Otoparkı, A.B.D.
Bu kapalı otopark bildiklerimizin çok dışında. Bir kütüphaneye ait olduğu için, yaratıcı isimler tarafında otoparkın etrafını 22 devasa kitapla çevirmişler. Böylece ortaya harika bir görüntü çıkmış. 22 kitabı oluşturan eserler arasında "Yüzüklerin Efendisi" de bulunuyor.
Bulundukları sektöre göre tasarlanmış ve inşa edilmiş 10 acayip kurumsal bina - Page 3
4. Aşkabat, Türkmenistan.
Türkmenistan'da eski devlet lideri Saparmurat Niyazov döneminde açılan bu bina, Türkmen gazetecilere rahat bir çalışma ortamı sunmak amacıyla açılmış.
Bulundukları sektöre göre tasarlanmış ve inşa edilmiş 10 acayip kurumsal bina - Page 4
5. Hood, Boston/A.B.D
Mesajını direk veren firmalardan birisi de Boston'da bulunan süt markası Hood. Yaklaşık 12 metre uzunluğunda bir süt şişesi!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.