GoPro Hero4 Silver

Hero4 Silver, dokunmatik ekranlı ilk GoPro modeli. Bu da ne çektiğinizi görmek için GoPro’nun aplikasyonunu kullanmaya gerek duymamanızı sağlıyor. Minicik bir kamera olmasına rağmen 15fps ile 4K video çekebileceğiniz GoPro Hero4, ayrıca 1080p ile 60fps çekim yapmanıza da olanak sağlıyor. Sörfçüler için de bir board bağlamasına sahip olan Hero4’ün ayrıca bir mikrofon standı ve enstrüman bağlamaları ile müzik serisi de mevcut. Kameranın aksesuarsız fiyatı ise 400 dolar civarında.

94Fifty Smart Sensor Basketbol Topu

Akıllı sensörlere sahip olan bu basketbol topu, her atış için anında geri bildirim sağlayan üstün bir teknolojiye sahip. 8 saatlik bir pil ömrüne sahip olan basketbol topu, Bluetooth aracılığıyla bir aplikasyon ile bilgi akışı sağlıyor. Hızınızdan tutun da atış yaptığınız açılara kadar performans bilgileri sağlayan bu top, antrenmanlarınızda son derece faydalı olabilir. Setin fiyatı 250 dolar civarında.

Powerbeats 2 Kablosuz Kulaklık

LeBron James’den esinlenilerek tasarlanan Powerbeats 2 kulaklıklar Beats by Dre tarafından piyasaya sürülen kulaklık serilerinden biri. Ter ve su geçirmez yapısı özellikle fitness salonunda çalışırken son derece faydalı olacak. Kulaklıklar arasındaki kablolar başınızın arkasından dolandığı için rahatlıkla spor yapmanızı sağlayan kulaklıklar iPhone’unuza 9 metre uzaklıktan Bluetooth ile bağlantı kurabiliyor. Altı saate kadar pil ömrü olan kulaklıkların fiyatı 200 dolar civarında.

Skylock Bisiklet Kilidi

Yeni bir ürün olan Skylock Bluetooth ile çalışan, güneş enerjisi kullanan otomatik bir kilit sistemi. Telefonunuz ile bağlantı kurarak, yanına yaklaştığınızda otomatik olarak açılan Skylock, telefonunuz kapalı olduğunda veya yanınızda olmadığında nümerik kod ile açılma özelliğine de sahip. Birileri kilidi kırıp bisikletinizi çalmak istediğinde ise telefonunuza bir sinyal yollayan Skylock’un fiyatı 160 dolar civarında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.