Buz Otel'in en büyük özelliklerinden biri özel tasarımcıları tarafından konaklamaya gelecek olan misafirlerin zevkine ve beğenisine göre odanın içerisini tasarlaması oluyor.

Müşterilerinin beğenileri, zevkleri ve ihtiyaçlarına göre kara ve buza şekil veren tasarımcılar konaklamaya gelen misafirlerine uygun ve eşi bulunmayan bir deneyim için hazır bir şekilde bekliyorlar.

Müşterilerinin rezervasyon yaptırmasından sonra 2 hafta içerisinde konaklayacak kişi ile iletişime geçen otel tasarımcıları müşterilerinin zevkine uygun taslağı hazırlayıp kullanıcılara mail olarak yolluyorlar ve onay aldıktan sonra odanın tasarlanma sürecine hızla başlıyorlar.

Buz Otel'in en büyük özelliklerinden biride 2015 Mart ayından sonra ısınmaya başlayan havalar sonrası eriyen buzların bölgeden bulunan nehir kanallarına aktarılarak su şeklinde tekrar doğaya katılacak olması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.