Çalışmak için kapısında yatacağınız 5 şirket - Page 1

Valve - Bedava Hawai tatili garanti. Şirket çalışanlarını ücretsiz olarak yer yıl Hawaii tatiline yolluyor! Evet her yıl! Yani belki her sene aynı yere gitmek insanı sıkabilir ama kim bedava tatile hayır diyebilir ki?

Bundan başka Valve'nin çalışanlarına sağladığı bir başka ayrıcalık ise spor konusunda olmuş.

Valve, çalışanları için milli olimpiyatçı Ja’Warren Hooker ile anlaşmış. Çalışanlarını spora yollamak yerine sporu ve sporcunun hasını ayaklarına getirmiş. Ja’Warren Hooker ve ekibi şirketin kendileri için sağladığı spor kompleksinde Valve çalışanlarının her biriyle özel olarak ilgileniyor ve onların yapısına uygun programlar hazırlayıp tavsiyeler veriyor.

Çalışmak için kapısında yatacağınız 5 şirket - Page 2

Tiens Bio-Tech Group - 6400 Çalışanını Fransa'ya tatile götüren Çinli şirket.Şirketin 20. kuruluş yıl dönümü için 6400 çalışanını, Fransa'da toplam 4 gün sürecek olan tatil için Paris ve Nice kentlerinde 140 otel ve 12 tren kiralayan Çinli işadamı sadece rezervasyonlar için 13 milyon Euro harcamış. Hani herzaman olmaz ama şirketin önemli yıl dönümlerine yakın zamanlarda şirkete yapılan iş başvurularının artacağına şüphe yok.

Çalışmak için kapısında yatacağınız 5 şirket - Page 3

Herkesin rüyası Google.Hobi alanları, mesai içinde uyuma fırsatı, masaj salonları, oyun alanları ve daha nice çalışan dostu uygulama ve imkanlarıyla Google, teknoloji alanında çalışan her çalışanın rüyası. Günlük iş başvurularından yaklaşık 3 bininin mühendis olduğu dünya devinin aldığı günlük toplam iş başvurusunu varın siz düşünün. Ya da bir çılgınlık yapıp başvuruda bulunun. Ya tutarsa ...

Çalışmak için kapısında yatacağınız 5 şirket - Page 4

Kampüsü başlı başına bir şehir olan Facebook. Google'ın iş ortamını alın, bir de üstüne iş yerinizin bir bina değil de bir kasaba olduğunu, binalar arasındaki ulaşımı scooterlarla bisikletlerle gerçekleştirdiğinizi düşünün... Ortamsa ortam, eğlenceyse eğlence, dinlenceyse dinlence, çalışmaksa çalışmak! Sonra da bunların hepsini bir iş yerinde buluştuğunu düşünün; hah işte orası Facebook oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.