Güncel

Canon, TIPA 2015’te 4 ödül birden kazandı!

Canon, ödüle doymuyor.

Canon, TIPA 2015’te  4 ödül birden kazandı!

Canon, dünyanın öncü fotoğraf görüntüleme ve basın kuruluşlarından TIPA (Technical Image Press Association) tarafından dört ödülle onurlandırıldığını duyurdu. TIPA Ödülleri her yıl, son 12 ay içinde üretilen en dikkat çekici görüntüleme ürünlerini değerlendiriyor. 2015 yılında Canon bir kez daha kapsamlı ürün portföyünde teknik yenilikleriyle ödüle layık görüldü. Canon, aşağıdaki ödülleri kazandı:

·        En İyi DSLR Uzman: Canon EOS 7D Mark II

·        En İyi Uzman DSLR Zum Lensi: Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

·        En İyi Profesyonel DSLR Lensi: Canon EF 11-24mm f/4L USM

·        En İyi Kolay Kompakt Fotoğraf Makinesi: Canon IXUS 160, IXUS 165 ve IXUS 170

 1430738781_eos7dmarkiief-s18-135stmfsl.jpg

‘Fotoğraf ile eğlenmeye davet ediyoruz’

Canon Europe, Tüketici Görüntüleme Ürün Pazarlama Direktörü Steven Marshall ödülü şöyle değerlendiridi: “TIPA'dan aldığımız ödüller bizi yine onurlandırdı. Her yıl fotoğraflama dünyası için inanılmaz ve yenilikçi ürünler yaratarak sınırlarımızı zorlamaya çalışıyoruz ve TIPA jüri heyetinin layık gördüğü ürünler başarılarımızın sürekliliğini vurguluyor. Beceri düzeyi ne olursa olsun herkesi kendilerini çevreleyen dünyaya bakmaya ve fotoğraf çekerek eğlenmeye davet ediyor ve onlara bu doğrultuda ilham vermek istiyoruz. Tüketici ve amatör modellerimizden profesyonel serimize kadar tüm ürün serilerimizde ödüllendirilmemiz, olağanüstü kaliteye ve yeniliğe verdiğimiz önemi yansıtıyor.”

16 ülkeden jüri değerlendirdi

TIPA jürisi, dünyanın öncü fotoğraf ve video dergilerinde çalışan 27 editörden oluşuyor. Jüri üyeleri 5 kıtaya yayılan 16 farklı ülkeden katılıyor. Jüri heyeti her yıl bir araya geliyor ve en son görüntüleme ürünlerini değerlendiriyor. Yenilikçilikten tasarıma ve genel ürün kalitesine kadar çeşitli faktörler esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda en iyi ürünler ve teknolojiler seçiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.