Güncel

Canon’un fotoğraf aktiviteleriyle katıldığı Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası ilk kez İstanbul’da

Her yıl dünyanın farklı bir ülksinde gerçekleştirilen ve dünya sıralamasında en yüksek puan getirisine sahip olan Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası, 17-23 Ağustos 2014 tarihleri arasında İstanbul’da, Kuruçeşme ve Burç Beach’de düzenlenecek. Canon, bu öneml

Canon’un fotoğraf aktiviteleriyle katıldığı  Burn Kiteboard Dünya Şampiyonası ilk kez İstanbul’da

Beş kıta ve 32 ülkeden 120 sporcunun dünya şampiyonluğu için mücadele edeceği BURN Kiteboard Dünya Şampiyonası ilk kez İstanbul’da. Dünya sıralamasında kıyasıya rekabet içinde olan birbirinden iddialı sporcular Formula disiplininde yarışırlarken, bu yarışı izleyen sporseverler anılarını Canon ile ölümsüzleştirecek.

Canon, etkinlik süresince kuracağı standda fotoğraf çekimi ve baskısı yapacak. Canon’un en son teknoloji fotoğraf makineleriyle yapılacak çekimler, yine Canon’un üstün baskı teknolojileriyle basılacak. Ve de çekilen fotolar, sporseverlere özel bir çerçeve içerisinde verilecek.

Canon ayrıca Facebook üzerinden de bu büyük etkinliği takip edenlerin orada çektikleri fotolarını yükleyebilecekleri bir etkinlik sayfası da açıyor. Sayfanın adresi facebook.com/CanonTurkiye şeklinde. Ayrıca etkinlik fotoğrafları
#Canonhepyanında etiketiyle de takip edilebilecek.

1408093101_girls-2img5890-2.jpg

Şampiyonanın açılışı, çok özel bir yarışa sahne olacak 17 Ağustos 2014 tarihinde BURC Beach – Kuruçeşme rotasında 40 kilometrelik parkurda gerçekleşecek olan Kiteboard Boğaz Etabı (Kite Bosphorus Cup), İstanbul Boğazı’nın tamamından takip edilebilecek. Kuruçeşme Parkı’na kurulacak etkinlik alanında ise, gün boyu festival havası yaşanacak. 18-23 Ağustos tarihleri arasında BURÇ Beach Gümüşdere’de gerçekleşecek yarışlar, 23 Ağustos’taki ödül töreni ile son bulacak.

'Kiteboard’ rüzgar sörfünü andıran, ancak yelken yerine “kite” adı verilen, uçurtma ile paraşüt arası bir ekipmanla rüzgar kontrolüne dayalı bir board sporu. Bu spor dalı, son yılların en çekici su sporu olma özelliğini taşımasının yanı sıra olimpik bir sınıf olması açısından da önemli.

ŞAMPİYONANIN PROGRAMI:

17 Ağustos Pazar // Kuruçeşme Parkı

11:00 – 20.00 Gün boyu tüketici etkinlikleri

12:00 – 16.00 Kite Bosphorus Cup

18-22 Ağustos Pazartesi // Burc Beach

10:00 – 17:00  Yarışlar (Course Race & Freestyle)

10:00 – 19:00  Müzik, Aktiviteler, Plaj Oyunlari

23 Ağustos Cumartesi // Burc Beach

10:00 – 17:00  Yarışlar (Course Race & Freestyle)

14:00 – 15:00 Özel Etkinlikler / SUP Yarışı

17:30  Ödül Töreni

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.