Güncel

Cardano, 50 günlük EMA'nın üzerinde! Yükseliş devam edecek mi?

Cardano (ADA) yükseliş eğiliminde ve yükseliş eğilimine devam etme işaretleri gösteriyor olabilir. Detaylara yazımızın devamından hep birlikte göz atalım.

Cardano, 50 günlük EMA'nın üzerinde! Yükseliş devam edecek mi?

Son günlerde, Cardano (ADA) yükseliş eğiliminde ve kripto para birimi, kritik 1 dolarlık fiyat işaretini tırmandıktan sonra yükseliş eğilimine devam etme işaretleri gösteriyor olabilir.

Cardano, 50 günlük EMA'nın üzerinde! Yükseliş devam edecek mi?

Özellikle, merkezi olmayan (DeFi) varlık şu anda Basit Hareketli Ortalama (SMA) gibi zaman içindeki trend yönünü ölçen 50 günlük Üstel Hareketli Ortalamasının (EMA) üzerinde işlem görüyor. 50 günlük EMA, yükseliş eğilimi göstergesi olarak daha güncel ve kripto tüccarları tarafından sıklıkla kullanılan verilere daha fazla ağırlık uygular.

Cardano 50 günlük EMA. Kaynak: TradingView

En büyük Hisse Kanıtı (PoS) ağının şu anda 20 günlük ve 50 günlük EMA'sının üzerinde işlem gördüğü göz önüne alındığında, kripto tüccarları bunu rastgele fiyat değişimlerinin etkisini en aza indirirken mevcut eğilimin yönünü tahmin etmeye yardımcı olmak için kullanabilir. hareketli ortalama, destek ve direncin nerede olduğunu belirlemenize yardımcı olabilir.

Cardano fiyat analizi

Şu anda, Cardano CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5,19 ve önceki hafta %25,53 artışla 1,01 dolardan el değiştiriyor.

ADA 7 Günlük fiyat. Kaynak: CoinMarketCap

Whatsmore ADA, yayınlandığı tarihte, yeşilde ilk 10 ticaret içindeki birkaç dijital para biriminden biridir. Cardano'nun toplam piyasa değeri 32,8 milyar dolar olup, piyasa değerine göre sekizinci en değerli kripto para birimidir.

ADA ekosistemi büyümeye devam ediyor

Cardano, 22 Mart'ta yaklaşık 12 saat boyunca stake havuzlarına yerleştirilen ADA miktarında büyük bir artış gördü. Cardano'nun yeni inşa edilen 23 stake havuzuna büyük akışı yaklaşık 1,5 milyar ADA idi ve bu da yaklaşık 1,4 milyar dolara eşitti.

Ayrıca 22 Mart'taki Cardano TVL (Toplam Değer Kilitli) de 400 milyon doların üzerine çıktı.

Yasal Uyarı:  Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.