Güncel

Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Cardano yatırımcıları, faaliyetlerin gelecekte varlığın fiyatını olumlu yönde etkileyeceğini umuyor. Peki Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Cardano ( ADA ), bir dizi ağ geliştirme girişimiyle heyecan verici kripto para birimi projeleri arasında yer almaya devam ediyor ve yatırımcılar, faaliyetlerin gelecekte varlığın fiyatını olumlu yönde etkileyeceğini umuyor.

Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı?

Cardano, 2022'nin ayı piyasası boyunca, yeni kilometre taşlarına ulaşan akıllı sözleşmeler gibi ölçümlerle istikrarlı geliştirme güncellemelerinden yararlandı. Gerçekten de varlık, FTX'in çöküşü ve makroekonomik faktörlerin merkez sahneye  çıkması gibi olaylarla birlikte genel kripto piyasası erimesi tarafından baskı altına alındı.

ADA fiyat analizi

ADA, 2021 boğa piyasasının gölgesinde merkezi olmayan finans ( DeFi ) token ticareti ile 2022 boyunca önemli destek seviyelerini kaybetti ve burada 3 doların üzerinde rekor bir seviyeye yükseldi. Basın zamanında, varlık, yılın en yüksek seviyesi olan 1,50 $'dan yaklaşık %82 kayıpla 0,26 $'dan el değiştiriyordu. 

Günlük yaklaşık %1,7'lik bir artış kaydeden ADA yatırımcıları, varlığın 2023'e taşınan yeni bir rallinin temelini oluşturmak için dip yaptığını umuyor olacak. 0,50 dolara doğru yükseliyor.

Cardano (ADA) 2023 için iyi bir yatırım mı? - Resim : 1

ADA YTD fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cardano temelleri

Genel olarak, ağ gelişmeleri, ADA için olası yükseliş tetikleyicileri olmaya devam ediyor. Gelişme, Cardano'yu diğer kripto para platformlarını gölgede bırakırken potansiyel bir "Ethereum ( ETH ) katili" olarak öne çıkardı.

Cardano'nun pazardaki itibarının, resmi yöntemler ve hakemli araştırmalarla desteklenen güvenlik ve ademi merkeziyetçiliğe odaklanan, büyüyen akıllı sözleşmeler özelliğinden geldiğini belirtmekte fayda var.

Finbold tarafından bildirildiği üzere uzmanlar, güçlü ağ faaliyetinin token'ı 2025 yılına kadar 8 dolardan işlem görebileceğine işaret etmişti. Bu nedenle, varlığın bu seviyelere ulaşması için 2023, temelin atılmasına yardımcı olmak için çok önemli olabilir.

Bununla birlikte, ADA'nın geleceği, hakim makroekonomik faktörlerin nasıl oynadığına odaklanarak genel pazarın ivmesine bağlı olacaktır. Aynı zamanda, düzenlemeye odaklanan çoğu yargı alanıyla, kripto sektörünü hedefleyen herhangi bir yasanın 2023 ve sonrasında ADA'nın değerini etkilemesi muhtemeldir.

Bu arada, PricePredictions makine öğrenimi algoritması tahmini, Cardano'nun büyük olasılıkla 2023'e bir konsolidasyon aşamasında gireceğini gösteriyor. Özellikle tahmin, ADA'nın 1 Ocak 2023'te 0,24 dolardan işlem görebileceğini gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.