Güncel

CardSmart Bosphorus ödeme sistemlerine damgasını vuracak

Ödeme sistemlerinin duayenleri bu etkinliği bekliyor!

CardSmart Bosphorus ödeme sistemlerine damgasını vuracak

Cardtek Group  tarafından 8 Ekim tarihinde İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleştirilecek CardSmart Bosphorus etkinliği için sektör duayenleri gerisayıma başladı. Bu yıl CardSmart Bosphorus’ta ana tema inovasyon olacak. Konuşmacılar özellikle ödeme sistemlerinin yol haritasını çizecek konulara değinecekler ve yeni teknolojilerle uygulamaları gelen ziyaretçiler ile paylaşacaklar.

Cardtek Group CEO’su Ayşe Nil Sarıgöllü geçtiğimiz beş yıl içinde inovasyonun ödeme sistemlerini  konuşurken tüm içeriğe damgasını vurduğundan bahsedecek. Grubun kaldıracı olarak inovatif çalışmalar ve güçlü altyapısı ile Türk ödeme sistemlerinin bugünkü durumu ve önümüzdeki dönemdeki durumundan da bahsedecek.  

1380704492_aysehanimyeni02.jpg

Dünyaca ünlü iletişim ve güvenlik yazılımı şirketi Thales’in Mobil Biletleme ve Mobil Hizmetler Sorumlusu Francois Baylot, özellikle toplu taşımacılık için çok önemli bir adım olan tek biletle tüm ülkede ulaşım konusunda Danimarka ve Hollanda’da uygulanan sistem hakkında bilgi verecek. 

1380704556_francois-baylot-4-04-2013.jpg

Ayrıca TTNET Genel Müdür Yardımcısı Mert Başar da özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte kullanıcıların artan talepleri ve bunları karşılamak için TTNET’in tüm Türkiye’de yaptığı çalışmalar ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirecekleri yatırımlar konusunda bilgi verecek.

Etkinliğin bu yılki konuşmacılar arasında ayrıca BBDK Başkanlık Müşaviri Ahmet Türkay Varlı, Gelir İdaresi Başkanlığı Daire Başkanı Hüdaverdi Akkoca, İETT Genel Müdürü Dr. Hayri Baraçlı, MasterCard Stratejik İş Ortaklıkları Direktörü James Davlouros, Visa Avrupa Başkan Yardımcısı Nur Öztün Kurak, Microsoft Finansal Hizmetler İş Geliştirme Yöneticisi Elif Acar Özgüner, Intel EMEA İŞ Geliştirme Müdürü Oktay Özgün, IBM Pure Platformu Satış Müdürü Umut Orhan Aydemir, EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez, Oracle Türkiye ve Orta Asya Teknoloji Satış Danışmanlığı Direktörü Sedat Zencirli, Thales Akdeniz Bölgesi Ürün Uzmanı Uri Shroitman, SAP Finansal Servisler İş Geliştirme Yöneticisi Nazan Çayrak, TTnet Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, Denizbank Bilgi Teknolojileri ve Destek Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı Dilek Duman, Odeobank Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Küçük ve Yapı Kredi Ödeme Sistemleri, Dijital Kanallar İş Geliştirme Grupları Direktörü Kadriye Atsal yer alıyor. 

CardSmart Bosphorus etkinliğine geçtiğimiz yıl 19 farklı ülkeden bine yakın katılımcı bir araya gelmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.