Güncel

Castle Rock'un ilk tanıtımı yayınlandı!

Stephen King‘in Castle Rock'ı izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. J.J. Abrams‘ın üstlendiği diziden ilk tanıtım videosu geldi.

Castle Rock'un ilk tanıtımı yayınlandı!

Stephen King‘in kaleminden çıkan eserler şu sıralar medya sektöründe oldukça popüler doğrusu. Son olarak Stephen King‘in Castle Rock'ı izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını J.J. Abrams‘ın üstlendiği diziden ilk tanıtım bugün bekleyenleri ile paylaşıldı. 

Sadece Hulu TV üzerinden izleyebileceğiniz Castle Rock, Stephen King’in eserlerini bir araya getiren bir hikaye olmasıyla bilinmekte. Paylaşılan tanıtımda ise her şey gizemli bir karakterin etrafında şekilleniyor. Olaylar ise hapishanede orada tutulduğuna dair hiçbir kanıt bulunamayan bir adam üzerinden şekillenmekte.

Karakterimizin kimliği ve ya suçuna dair hiçbir bilgi yok. Herkes bu gizemli olayı çözmeye çalışmakta. İçerisinde gizem, gerilim ve aksiyon barındıracak olan dizi şimdiden birçok izleyici tarafından en çok beklenenler listesine alınmış durumda. Eh sonuçta Stephen King‘in kaleminden çıkan bir uyarlamaya şahitlik edeceğiz, kolay değil. 

Castle Rock’ın ilk tanıtımında bizlere Ricky Nelson’ın Lonesome Town parçası eşlik ediyor. Başrolde ise Bill Skarsgard yer alıyor. Castle Rock’ın ilk sezonu 25 Temmuz‘da Hulu’da olacak. Paylaşılan tanıtım videosuna ise yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.