Güncel

Çaylak polis amirine kucak dansı yaptı! Sosyal medya sallandı

Gün geçmiyor ki ilginç bir haberle karşılaşmayalım. New York'ta çaylak polisin amirine yaptığı kucak dansı sosyal medyayı salladı. İşte detaylar.

Çaylak polis amirine kucak dansı yaptı! Sosyal medya sallandı

Çaylak polis amirine kucak dansı yapınca ortalık karıştı. Video görüntülerini gören NYPD teğmeninin öfkeli karısı Pazartesi günü çılgına döndü. 16 Aralık tarihinde amiri için kucak dansı yapan çaylak polisin videosu sosyal medyada patladı.

Durumu öğrenen polisin karısı ise delirdi. The Post'un manşetlerine düşen olay Amerika'da yaşandı. Polis amirinin karısı videoları izlediğinde muhabirlerle ağız dalaşına girdi. Müstehcen sözler söylemeye devam eden kadını polis amiri, “Buna değmez, arabaya geri dön” diyerek durdurmaya çalıştı.

"Bu dünyada endişelenecek başka şeyler var!" 

Partide meydana gelen olay sosyal medyayı salladı. Videoda çaylak polisin amirine kucak dansı yaptığı. Açıkçası bu anları sosyal medyaya yüklemek ne kadar doğru tartışılır. Evli olan polis amirinin karısına kadar ulaşacağını düşünmediği görüntüler şu anda kendisini sıkıntıya sokmuş durumda.

Görüntüler sosyal medyada hızla yayılınca ABD medyası karıştı. Muhabirlerle kavga eden kızgın eş muhabirlere saldırdı. Çaylak polise ise şu anda olayla ilgili ulaşılamıyor. Siz bu olan olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Sosyal medyada paylaşılması ne kadar doğru mu? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Sanane
Elif Acile kaldıran kadın haberinin etkisindeyim halen :)
Cevapla
Çaylak
Çaylak polis beni bul😂
Cevapla
Dany
Bu nasıl bir teknoloji sayfası yazık la işiniz gücünüz yok mu sizin ya hu
Cevapla
Aslan
Pompake
Cevapla
İlhan
Ohoooo daha neler olmuştur neler biiipppppppp
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.