Güncel

CCR, uzman ININ kadrosu ile daha güçlü

CCR, sektörün deneyimli ismi Güçhan Erzorlu'yu kadrosuna katarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.


Teknoloji altyapı, danışmanlık ve güvenlik alanlarında faaliyet gösteren ve ININ (Interactive Intelligence) Elite Partner’ı olan CCR, ININ dünyasının tanınan uzmanlarından Güçhan Erzorlu ile teknik ekibini daha da güçlendirdi. Support Manager olarak destek ekibinin yöneticiliğine getirilen Güçhan Erzorlu, bugüne kadar 30'un üzerinde finans, telekom ve dış kaynak sağlayıcıda ININ projeleri gerçekleştirdi ve bakım destek hizmetlerini yönetti. CCR’ın yönetici ortaklarından Oktay Kemal ve Utku Deriner ile birlikte ININ ürünlerine hâkim uzman konumunda olan Güçhan Erzorlu, sektörde güven veren ve tercih edilen bir firma olan CCR ailesine katıldığı için onur duyduğunu belirtti.

1385539928_guchan-erzorlu-ccr.jpg“Bir proje ne kadar zor olursa, kendimizi o oranda farklılaştırabiliyoruz”

Kadrosunu güçlendiren CCR’ın CEO'su Türker Erkin, görüşlerini şöyle belirtti: “Bu yıl özellikle başta finans, telekom ve outsource sektörlerinde olmak birçok başarılı projeye imza attık. Amacımız, 'Mission Critical' çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ismi olmak. Yıl boyunca sisteminin beş dakika bile kapalı kalmasını ve yeni teknolojileri, karmaşık arka ofis sistemleriyle entegre etmek isteyen firmaların projelerini en verimli ve maliyetli şekilde gerçekleştiriyoruz.  Bir proje ne kadar zor olursa kendimizi o oranda farklılaştırabiliyoruz. Şimdiye kadar müşterilerimizde yarattığımız memnuniyet seviyesinden son derece mutluyuz. Projelerimizin sayısı arttıkça yetişkin uzman kadromuzun da zenginleşmesi gerektiğinin farkındayız.”

CCR, 2012’deki %300 oranındaki büyümeyi şimdiden %450'ye taşıdı!

2012 yılında telekom sektöründeki referanslarına 2013 yılında banka, sigorta ve outsource müşterilerini ekleyen CCR, 2012 yılındaki % 300 oranında büyümeyi, 2013 yılında daha şimdiden bir önceki yıla göre %450'ye çıkarttı. Sektörde CCR’ın yaratıcı, yenilikçi ve fark yaratan çözümlerinin konuşulduğunu söyleyen Erkin, “Geçen seneki %300'lük büyümenin tesadüfî olmadığını bu seneki %450 büyüme ile kanıtlamış olduk. Klasik bir satış firması olmaktansa, müşterilerimize tamamen iş ve teknik konularında yardımcı oluyoruz; alabilecekleri en iyi teknik desteği vererek onlara eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Mutlu müşteri, yeni müşterilerin kapısını aralıyor. Satış sayımızı artırmak ve büyümek istiyoruz. Mevcut müşterilerimize en iyi teknik desteği vermeye devam edeceğiz.”dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.