Güncel

CCW 2013 Fuarı’nda tek Türk çağrı merkezi

Turkcell Global Bilgi Call Center World’e Türkiye’den katılan tek çağrı merkezi oldu.

CCW 2013 Fuarı’nda tek Türk çağrı merkezi

Turkcell Global Bilgi Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarı olan ve Almanya’nın Berlin kentinde  düzenlenen  Call Center World’e bu yıl Türkiye’den katılan tek  çağrı merkezi oldu. 16 ülkeden 250 katılımcının olduğu organizasyonda, Turkcell Global Bilgi, hizmetlerini ve çözümlerini sektörün önde gelen kuruluşlarıyla paylaştı.

Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, 26-28 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen, Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarı Call Center World’e katıldı. Bu önemli ve büyük organizasyona Türkiye’den katılan tek çağrı merkezi olan Turkcell Global Bilgi, fuarda sektörün önde gelen kuruluşlarıyla hizmetlerini ve çözümlerini paylaştı.

Çok dilli hizmet veren çağrı merkezi olarak Almanya’daki fuarda yerini alan Turkcell Global Bilgi, “Best in Class” kategorisinde gerçekleştirdiği sunumda; 2012’de Turkcell Global Bilgi'ye dünya ikinciliği getiren “Ses Tanıma” ve Nuance tarafından ‘İnovasyon’ ödülüne layık görülen “Laftan Anlayan Sesli Yanıt Sistemi (Call Steering)” teknolojilerini iş yapış süreçlerine nasıl entegre ettiğini aktardı.

1362642389_turkcell-global-bilgi-yurtdisi-isgelistirme-direktoru-vildan-cal-ozel.jpgKonuyla ilgili bir açıklama yapan Turkcell Global Bilgi Yurtdışı İş Geliştirme ve Operasyonlar Direktörü Vildan Çal Özel “Avrupa’nın en büyük çağrı merkezi fuarına katılan tek Türk çağrı merkezi olarak, sektörümüzün geldiği noktayı uluslar arası platformda paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fuarda “Kalite yaklaşımı ve teknoloji kullanımıyla öne geçen uluslararası çağrı merkezi” olarak lanse edilen şirketimiz; çözümleri, kalite ve bilgi güvenliği yaklaşımı ile en çok ilgi gören firmalardan biri oldu. Uluslararası arenada sektörümüzle alakalı gerçekleştirilen her türlü organizasyonda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Call Center World 2013’e  7500 kişi katıldı

Bu yıl 15.’si düzenlenen 16 ülkeden 250 katılımcının olduğu Call Center World fuarına ilgi büyüktü. Yaklaşık 7500 kişinin ziyaret ettiği fuarın bu yılki teması çoklu kanal kullanımının ve entegrasyonunun önemini vurgulayan “Müşteriler sadece aramıyorlar” oldu. Ayrıca “Müşteri hizmetlerinde yeni yaklaşımlar”, “Geleceğin sektör çalışanları “ve “Müşteriler iyi bir hizmet için ne kadar ödemeye hazır” gibi konuların işlendiği fuarda en yeni ürünler, inovatif çözümler ve geleceğe yönelik yeni trendler sunuldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.