Güncel

CeBıt Bilişim Eurasia değişiyor

CeBıt Biliişim Eurasia Fuarında'da değişim devam ediyor.


Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Global Conferences Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform. 

1404112709_enews-cebittr03.gif

İş bağlantıları açısından Avrasya'nın bu en etkin bilişim platformunda yerinizi ayırtarak bu büyük başarıdan işinizde yararlanabilirsiniz. 
Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor. 

Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2014 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutarak şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak.

CeBIT BİLİŞİM EURASIA'NIN DÖRT PLATFORMU
CeBIT Bilişim Eurasia 2014, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirerek size ticari bir fuardan fazlasını sunar. Teknoloji tedarikçilerini ve kullanıcılarını bir araya getirir; uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktasıdır. Dört farklı platformdan oluşan formatımızın yanı sıra çok çeşitli hizmetlerimiz ve profesyonel çözümlerimiz sayesinde hedef kitlenize etkili bir yoldan ulaşabilir, yeni satış potansiyelleri yaratabilirsiniz.

Fuarla eş zamanlı düzenlenecek CeBIT Global Conferences, önemli konu başlıkları ve çok değerli konuşmacılarıyla bilişim sektöründe gündem yaratacak!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.