Cem Yılmaz'ın yeni filmindeki ilginç detayı yakaladınız mı? - Page 1

70'li yılların Türkiye'sinde barış ve huzur dolu Ege kasabalarından birinde ailesiyle birlikte yaşayan Adem ile Gazozcu Cibar Kemal Usta'nın arasındaki arkadaşlığı konu alan İftarlık Gazoz filminde, Anadolu insanının yaşadığı sevinçler, üzüntüler ve o günlerde yaşanan zorluklar konu ediliyor.

Cem Yılmaz'ın yeni filmindeki ilginç detayı yakaladınız mı? - Page 2

Kadim bir Anadolu hikayesinin anlatıldığı filmde kullanılan Ege Şivesi ise filmi izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşatacak.Peki bu filmdeki ilginç detay ne? Bu fotoğrafa dikkatlice bakın. Bulamadıysanız bir sonraki fotoğrafta cevabı bulabilirsiniz.

Cem Yılmaz'ın yeni filmindeki ilginç detayı yakaladınız mı? - Page 3

Cem Yılmaz muhtemelen bilinçli bir tercih olarak yer aldığı son projelerin neredeyse tamamında Kemal adının filmde geçmesini sağlıyor. "Pek Yakında" filminde de Cem Yılmaz'ın canlandırdığı karakter rol icabı sahte olarak "Kemal" adını kullanmıştı. İftarlık Gazoz'un fragmanında da Kemal adı hemen göze çarpıyor...

Cem Yılmaz'ın yeni filmindeki ilginç detayı yakaladınız mı? - Page 4

Filmin oyuncu kadrosu ve fragmanı haberin devamında

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.