Güncel

Cenevre Otomobil Fuarı başlıyor

80 ülkeden 260 firmanın katıldığı fuarda, firmalar sektörün ulaştığı son teknoloji sistemlerle donatılmış modellerini halka sergiliyor.

Cenevre Otomobil Fuarı başlıyor

Avrupa'nın her yıl düzenlenen dünyanın en önemli fuarlarından Cenevre Otomobil Fuarı basın tanıtım günleriyle başladı. 80 ülkeden 260 firmanın katıldığı fuarda, firmalar sektörün ulaştığı son teknoloji sistemlerle donatılmış modellerini halka sergiliyor.

1331070679_57547.jpg

Cenevre Fuarı 180 yeni modelle yeni bir rekor kırıyor. Fuarda üretimi Türkiye'de yapılan modeller de boy gösterecek.

Cenevre Fuarı'nda bu yıl bir ilk gerçekleştirildi ve 23 ülkeden gazetecilerin oylarıyla "Yılın otomobili" seçildi. Yılın en iyi otomobili tek şarjla 500 kilometre gidebilen elektrikli bir model oldu.

Cenevre Otomobil Fuarı basın tanıtım günlerinden sonra 18 Mart'a kadar otomobil severleri en son çıkan modelleri sergileyecek.

Geçenlerde haberini yaptığımız Ferrari F12 Berlinetta'da bu fuarda ilk görücüye çıkacak modellerden birisi fuardan önce incelemek isterseniz haberimize bir göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.