Samsung Evolution Kit
Televizyonlar tadilata giriyor: Samsung'un CES'de tanıtımını yapacağı Evolution Kit sayesinde eski nesil Smart TV'ler, yeni ihtiyaçlar için gerekli işlem gücüne kavuşacaklar. Televizyonun arkasına yerleştirilen küçük kutu, gerekli tüm yeni teknolojileri barındırıyor.

Digital Kamera ve Ağ
Giderek daha iyi kameralara sahip olan akıllı telefonlar, klasik dijital kameraları çok zora sokmuş durumda. Bu nedenle üreticiler dijital fotoğraf makinelerine ağ desteği hatta Android işletim sistemi yükleme yoluna gidiyor.

Huawei Ascend D2
Samsung'un "iri" akıllı telefonlarla kazandığı başarı diğer üreticileri de harekete geçirdi. CES'de tanıtımı yapılacak olan Huawei Ascend D2, neredeyse kare kasasıyla sanki biraz irice bir iPhone'u andırıyor.

Samsung: TV Devrimi
CES 2013'ün en heyecan televizyon dedikodusunu ciddiye alırsak Samsung yeni ve devrim niteliğinde bir televizyon fikrinin duyurusunu yapacak. Firma bu konuda hiçbir sır vermiyor. Bloglarda dolaşan söylentilere bakılırsa şeffaf bir panel hatta tamamen şeffaf bir tasarımla karşılaşabiliriz. Şu an için elimizde Samsung'un web sitesinde yayınlanan bu fotoğraf dışında bir şey yok.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.