Güncel

CES 2016: Akıllı Mama Kabı Petnet SmartBowl Tanıtıldı

Hayvan sahiplerine özel akıllı mama kabı SmartBowl tanıtıldı

CES 2016: Akıllı Mama Kabı Petnet SmartBowl Tanıtıldı

CES 2016'da IoT, yani nesnelerin interneti konseptine dayalı ilgi çekici cihazlar tanıtılıyor. Bunlardan biri de Petnet firmasının duyurusunu yaptığı SmartBowl isimli mama kabı. Özellikle evlerinde hayvan besleyenlerin oldukça ilgisini çekecek olan bi akıllı mama ile hayvanınızın beslenme takibi yapılabiliyor.

1452194696_petnet-smartbow.jpg

CES 2016: Akıllı Mama Kapı Petnet SmartBowl Tanıtıldı

Petnet tarafından tanıtılan akıllı mama kabı SmartBowl, sahip olduğunun hayvanın yaşı,cinsiyeti,kilosu, hareketlilik sıklığı gibi verilere göre ne kadar mama ile beslenmesi gerektiğini belirtiyor ve üzerindeki led ışıklı sistem ile bu oranı korumanızı sağlıyor.

Akıllı telefon bağlantısı ile besleme saatleri,kabın içindeki mama miktarı ve kabın pil seviyesi takip edilebiliyor. Kuru ve yaş mama ile sorunsuz çalışan SmartBowl, mama takibi yaparak evdeki mama miktarı azaldığında sipariş vermenizi de sağlayacak. Petnet SmartBowl akıllı mama kabı, Nisan ayında 50$ fiyat etiketiyle satılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.