Güncel

CES 2016: Hydrao Akıllı Duş Sistemi Tanıtıldı

CES 2016'da Hydrao akıllı duş sistemi tanıtıldı

CES 2016: Hydrao Akıllı Duş Sistemi Tanıtıldı

Las Vegas'ta düzenlenen CES 2016'da IoT, yani nesnelerin interneti konseptinde ürünler gösterilecek. Bunlardan biri de akıllı duş sistemi oldu. Teknolojioku.com olarak yerinde takip ettiğimiz fuarda tanıtılan Hydrao akıllı duş sistemi oldukça dikkat çekti.

1451994066_hydrao-1.jpg

CES 2106: Hydrao Akıllı Duş Sistemi Tanıtıldı

Nesnelerin interneti kavramı gün geçtikçe farklı alanlarda karşımıza çıkmaya devam ediyor. CES 2016'da gösterilen ürünlerden biri olan Hydrao'da bunlardan biri oldu. Hydrao tarafından hazırlanan akıllı duş başlığı herhangi bir güç gereksinimi olmadan çalışıyor ve akıllı olma özelliğini Bluetooth 4.0 desteği ile iOS ve Android cihazlara bağlanarak elde ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

1451994446_hydrao-2.jpg

Akıllı telefona kurulan uygulama ile su tüketimi ve sıcaklık gibi değerler kontrol edilebiliyor. Bu sayede hem su tüketimi hem de enerji tüketimi konusunda gerçek değerlerle yönetim ve tasarruf sağlanabiliyor. Şu anda piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli olmayan akıllı duş sistemi için hazırlanan tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.