Güncel

CES 2016: LG Yeni Nesil HDR özellikli TV'lerini tanıtmaya hazırlanıyor

CES 2016'da neler tanıtılacak?

CES 2016: LG Yeni Nesil HDR özellikli TV'lerini tanıtmaya hazırlanıyor

Akıllı telefon pazarında Samsung ile kıyasıya rekabet eden LG'nin özellikle 4K televiyon pazarında daha çetin bir "savaş" halinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Geçtğimiz günlerde bizim tarafımızdan araştırılması yapılan Hangi Televizyonlar Gerçek 4K Çözünürlük Sunuyor? tartışması bunun en güzel örneği. 

CES 2016'da LG yeni nesil HDR Mod destekli televiyonlarını tanıtacak. Yüksek dinamik Aralığına sahip olan yeni nesil 4K Ultra HD TV'lerin bu görüntü desteği sayesinde çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacağını şimdiden söyleyebiliriz.

1451909438_lg-super-uhd-650-80.jpg

Geçtiğimiz yaz döneminde Dubai'de gerçekleştirlen lansmanla tanıtılan Ultra HD TV'lerin bu moda destek verip vermeyeceğini ise gerçekten çok merak ediyoruz. HDR Modu sadece bu yıl tanıtılacak televizyonlara verilecekse geçtiğimiz aylarda tanıtılan televizyonların bir anda eskimesi anlamı ortaya çıkacak gibi görünüyor. Bakalım LG bize CES 2016'da nasıl sürprizler hazırlayacak?

LG'nin 8K çözünürlüğe sahip televizyonlarını da CES 2016'da tanıtması bekleniyor. 4K tartışması sürerken 8K'nın nasıl bir fark yaratacağını hep birlikte göreceğiz. 8K TV'lerin 2017 yılı itibariyle satışa sunulacağını da belirtelim...

Peki siz 8K'ya hazır mısınız?


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.