Güncel

CES 2016: Razer Nabu Watch Tanıtıldı

Çift ekranlı ve çift bataryalı Razer Nabu Watch duyuruldu

CES 2016: Razer Nabu Watch Tanıtıldı

Oyuncu aksesuarlarıyla ünlü olan Razer, CES 2016 fuarı kapsamında çift ekranı ve çift bataryası olan yeni akıllı saatini duyurdu. Razer Nabu Watch, hem tasarımı hem de teknik detaylarıyla dikkat çekiyor.

1452108551_razer-nabu-watch-kapak.png

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

 CES 2016 fuarı kapsamında duyurusu yapılan Razer Nabu Watch, piyasadaki akıllı saatlere göre farklı özelliklere sahip. Razer Nabu Watch modelinde çift ekran ve çift batarya yer alıyor. Saatin birinci ekranı, bildiğimiz dijital saat ve aydınlatma özelliğine sahip. Bu ekranda dünya saatleri, alarm, kronometre, geri sayım sayacı ve Bluetooth ile senkronlu olarak çalışma özellikleri yer alıyor.

1452108905_razer-nabu-watch-1.png

 Cihazın ikinci ekranı ise bildirimler, fitness takibi, saatten saate iletişim gibi verileri gösteriyor. Fitness takibi kısmında ise yakılan kalori, atılan adım sayısı ve katedilen mesafe gibi bilgiler yer alıyor. Razer Nabu Watch modelinde yer alan bataryalardan ilki standart saat pili ve yaklaşık 1 yıllık kullanım ömrü sunuyor. 

1452109082_razer-nabu-watch-6.png

Saatte yer alan ikinci pil ise şarj edilebilir yapıya sahip ve tek şarj ile 1 haftaya varan pil ömrü sunuyor. Standart ve Forged Edition olmak üzere iki farklı modelde üretilecek olan saatin fiyatı ise 150$ ve 200$ olarak belirlendi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.