Güncel

Çılgın bilimadamının yaptıkları inanılmaz! - video

Bu bilimadamının yaptıklarına inanamayacaksınız.


Çılgın bilimadamının yaptıkları akıl alır gibi değil. Vladimir Demikhov adlı rus bilim adamı, 1952 yılında yaptığı bir ameliyat ile yavru bir köpeğin başını irice bir alman kurdunun boynuna dikerek çift başlı bir köpek elde etmiş, aynı zamanda bu psikopat çalışmalarıyla ilk kalp naklini gerçekleştirmişti.

Bilimadamı Demikhov, o zamanlarda ütopya olarak görülebilecek bir olayı gerçekleştirdi ve aşağıda izleyeceğiniz videodaki köpekleri yaklaşık 6 gün kadar da canlı tutmayı başardı. Daha önce de 1946 yılında bir köpeğin tüm organlarını bir makine sistemiyle değiştirmiş, sırf kafa halinde olan bir köpeği yaşatmaya çalışmıştı.

1361279341_vladimir-demikhov90894.jpg

Bu deneyi 15 yıl boyunca 19 kez farklı hayvanlar üzerinde deneyen bilimadamının yaptığı deneylerde hayvanlardan en uzunu 1 ay kadar yaşadı.

Yorumlar
Misafir
insan olarak dünyaya gelmemiz şansımız, acaba?
Cevapla
hakanca
hayvanlarda bir can tasiyor insan olarak yaritlmak bizim sansimiz o hayvanlarin yarinde olsaydiniz ne dusunurdunuz bilime hizmet ettiginix icin gurur duymazdiniz her hslde bilim bu degil bu resmen canilik ve vahsettir
Cevapla
n
o bilim adamnnda başnı o hayvanlardan birnn poposuna monta etmek lazm oyle yasasn 1 ay
Cevapla
Endorphins
Canilik bu ya birisi ölürse diğeri de ölecek mecburen zehirlenerek acımasızlık bu :(
Cevapla
ali
birisi cocugunuza bunu yapsa ne dusunursunuz kutlarmisiniz lanetlermisiniz bunun neresi tip neresi insanlik ben lanetliyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.