Güncel

CoAdvertise yenilikçi bir sistem sunuyor

Dijital reklam alanında doğru hedef kitleye ulaşmak kolaylaşıyor.

CoAdvertise yenilikçi bir sistem sunuyor

Kısa bir süre önce Türkiye dijital reklam pazarına adım atan Almanya merkezli CoAdvertise, işletmeler, reklamverenler, yayıncılar, e-ticaret siteleri ve KOBİ’lerin dijital alanda hedef kitlelerine doğru yöntemlerle ve doğrudan ulaşmalarını sağlayacak yenilikçi bir sistem sunuyor. Avrupa’nın en hızlı büyüyen reklam-ticaret platformu olan ve 34 ülkede hizmet sunan CoAdvertise, sahip olduğu teknolojinin yardımıyla, ulaşılmak istenen hedef kitleyi tespit ederek, ilgili reklam, ilan ve duyuru alanlarını belirliyor. Gerçek zamanlı bir açık artırma (real time bidding) düzenleyerek, bu alanları, en yüksek teklifi veren işletmeye sunuyor. Bu yenilikçi sistem, sadece ihtiyaç olunan, doğru hedef kitleye ulaşılmasına ve daha az parayla daha iyi reklam performans elde edilmesine yardımcı oluyor.

1358953576_logo.jpg

CoAdvertise, yenilikçi sistemiyle, her ay ortalama 20 milyarın üzerinde reklam gösterimini optimize ederek, işletmelerin, reklamverenlerin, yayıncıların, reklam ağlarının, e-ticaret sitelerinin ve KOBİ’lerin performanslarını ve gelirlerini arttırmalarını sağlıyor. Yoğun piyasa analizleri, müşteri ve partnerlerle yapılan düzenli görüşmeler, CoAdvertise’ın kalıcı çözümlerinin ve teknolojisinin temelini oluşturuyor.

CoAdvertise Türkiye Yöneticisi Mustafa Korkmaz konuyla ilgili olarak, “CoAdvertise olarak firmalar ve internet yayıncıları için dijital reklam alanında yenilikçi, verimli ve kârlı fırsatlar sunuyoruz. CoAdvertise, doğru hedef kitleyi belirleyerek doğru kuruluşa doğru reklamın ulaştırılmasını sağlıyor. Bu yenilikçi sistemle, reklamveren her bir gösterim için ödeme yaparak sadece ihtiyacı olan hedef kitleye ulaşabiliyor. Daha az parayla daha iyi reklam performansı elde ediyor. Dijital reklamlardan istediği geri dönüşü satışlardaki artış olarak alabiliyor.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.