2- VCR Video kaydediciler TV'de çok sevdiğimiz bir film varsa eğer, hemen onu video kayıt cihazlarımız yarımıyla kasetlere kaydedip arşivimizin en güzide yerine yerleştirmeyenimiz yoktur. Ancak, bu esnada başka bir filmin üzerine kayıt yapmak da bazen ufak çaplı aile facilarına sebebiyet verebiliyordu.

3- Video kiralama dükkanları Sonraların yerini dvd ve vcd kiralama merkezlerine bıraksa da, kasetçilerin nostaljisinin yerini hiçbirisi tutamazdı herhalde...

4- Filmli fotoğraf makinaları O zamanlar fotoğraf çekmek, bugün olduğu kadar zahmetsiz ve kolay değildi. Çektiğiniz fotoğrafı görmek için, makinadaki filmin dolmasını beklemek bazen bir ömür gibi gelirdi. Artık akıllı telefonlar ile herkes birer Ara Güler.

5- Karışık müzik kasetleri Favori şarkılarımızın yer aldığı 'karışık' müzik kasetleri aylarca sıkılmadan walkman'lerimiz yardımıyla dinlenirdi. Şimdi iPhone'larındaki listede binlerce şarkı bulunan gençler daha mı şanslı acaba?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.