Comic-Con 2015: Geek dünyasının en büyük olayında kimler var, kimler yok? - Page 1

İkinci fire Paramount. Önceki senelerde Transformers, Star Trek, Mission: Impossible, Terminator gibi serilerle Comic-Con'da ses getiren Paramount bu sene yok. Bunun da sebebi muhtemelen Sony ile aynı. Saydığımız serilerden ilk ikisinin yeni filmleri henüz çok ön yapım aşamasında. Son ikisinin yeni filmleri ise Comic-Con esnasında ya çıkmış, ya da çıkmaya çok yakın olacak.

Comic-Con 2015: Geek dünyasının en büyük olayında kimler var, kimler yok? - Page 2

Üçüncü fire ise en büyüğü: Marvel. Ant-Man'in çıkış tarihi çok yakın, ve geçen seneki Comic-Con'da üzerine baya bir vakit ayrılmıştı zaten. Captain America: Civil War'ı ise buraya getirmeyi tercih etmedi Marvel. Kulislerde geçen sene El Capitan Theatre'daki lansmanıyla büyük başarı elde eden firmanın bundan sonra kendi organizasyonlarını düzenlemeyi tercih edebileceği söyleniyor.

Comic-Con 2015: Geek dünyasının en büyük olayında kimler var, kimler yok? - Page 3

Peki kimler var? Olanlar arasında Legendary, New Line gibi orta şeker firmalar da var ama, büyüklerden en dikkat çekeni Warner Bros. Suicide Squad'ın organizasyonda dev bir yer tutması bekleniyor. Diğer DC filmlerinden, özellikle de Batman v. Superman: Dawn of Justice'den de yeni şeyler kesinlikle bekleniyor. Suicide Squad fragmanı kesin gibi, herkes de onu bekliyor.

Comic-Con 2015: Geek dünyasının en büyük olayında kimler var, kimler yok? - Page 4

Warner ile "Comic-Con'un en büyüğü" konusunda kapışacak isim ise Disney. Köklü firmanın animasyon departmanı haricinde, ortalığın tozunu iki markayla attırmaya çalışacağı söyleniyor: Star Wars ve Pirates of the Caribbean. Force Awakens ile ilgili yeni bir fragman, Pirates of the Caribbean 5 ile ilgili ise ilk detaylar ve casting duyuruları kesin gibi düşünülüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.