Güncel

CommVault, Cisco Çözüm Ortağı Oldu

Veri koruma ve bilgi yönetimi alanında bir lider olan CommVault, Cisco® Çözüm Ortaklığı Programında artık Tercih Edilen Çözüm Ortağı olduğunu açıkladı.

CommVault, Cisco Çözüm Ortağı Oldu

Veri koruma ve bilgi yönetimi alanında bir lider olan CommVault, Cisco® Çözüm Ortaklığı Programında artık Tercih Edilen Çözüm Ortağı olduğunu açıkladı. Herşeyin İnterneti (IoE) insanları, süreçleri, verileri bir araya getirerek ağ bağlantılarının ilgililiğini daha iyi düzeye çıkarmaya devam ediyor. Cisco Çözüm Ortaklığı Programının bir üyesi olarak CommVault, IoE içinde değer kazanmak için ağın kapasitesini, performansını ve yönetimini daha iyi hale getirecek çözümleri hızla üretme ve konuşlandırma gücüne sahip.

CommVault riskleri azaltan, verimliliği artıran ve yeni iş modellerini yetkinleştiren veri koruma ve yönetim çözümleri tasarlıyor. CommVault’un en son ortaklığı, bulut hizmeti sağlayıcılarının ve işletmelerin Hizmet Olarak Yedeklemenin (Backup-as-a-Service - BaaS) referans mimarisi olan Cisco Doğrulanmış Tasarımına (Cisco Validated Design- CVD) erişimi mümkün kılıyor. Kamuya açık/barındırılan (hosted), hibrit ve özel bulut ortamları için ortak geliştirilen ve test edilen BaaS mimarisi, organizasyonların pazara çıkarma süresini hızlandırmalarını ve hızla evrilen rekabetçi piyasada yeni iş fırsatları kovalamalarını sağlıyor.

Logicalis veri merkezi çözümleri Başkan Yardımcısı Bob Hankins,“Yedekleme ve kurtarma, müşterilerimizin bulutun avantajlarından yararlanmaları adına kritik öneme sahip ve bu çözümlerin ilgili pazarlarda sektör lideri Cisco ve CommVault tarafından ortaklaşa test edilmesi ve doğrulanması bulut ve yönetilen hizmet portföyümüzü daha da güçlendiriyor” diyor. Hankins, dünyanın önde gelen Cisco entegrasyon kuruluşlarından birisi ve uzun soluklu Cisco Gold Ortağı olarak, Cisco’nun teknoloji ortaklık ekosistemininin sunduğu yeni tekliflerle ciddi şekilde ilgilendiklerini sözlerine ekliyor.

Cisco Çözüm Ortağı Programında Tercih Edilen Çözüm Ortağı olarak seçilmiş olmaktan heyecan duyduklarını dile getiren CommVault Dünya İttifakları Başkan Yardımcısı Brian Allison, “Cisco ve CommVault, ortaklarımızla beraber farklılaştırılmış çözümler hazırlayacak ve BaaS başta olmak üzere müşterilerimize inandırıcı iş kazanımları sunacak. Cisco’nun Birleştirilmiş Bilgisayar Sistemleri altyapısına ve CommVault BaaS CVD’ye ait sertifikasyonumuz, veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerimizin müşterilerimiz ve ortaklarımızın bizden ve Cisco’dan beklediği kalitede test edilerek çalıştığını doğrulayan güçlü bir gösterge” diyor.

Cisco Ortaklık Ekosisteminin bir parçası olan Cisco Çözüm Ortağı Programı, Cisco’yu üçüncü taraf bağımsız donanım ve yazılım satıcılarıyla bir araya getirererk ortak müşterilere entegre çözümler sunmasını sağlıyor. Tercih edilen Çözüm Ortağı olarak CommVault, CommVault Simpana veri yönetim yazılımı için Cisco uyumluluk sertifikası aldı ve müşterilerine 7 gün 24 saat destek sunabiliyor. CommVault ile ilgili daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.