Cristiano Ronaldo Galatasaray’a mı geliyor? Şartları soruldu!

Transferde hız kesmeyen Galatasaray, gözünü dünyaca ünlü Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo’ya çevirdi. İşte detaylar!

Cristiano Ronaldo Galatasaray’a mı geliyor? Şartları soruldu!

Galatasaray transferde hız kesmiyor. Haris Seferovic, Sergio Oliveira, Fredrik Midtjö gibi isimlere imza attıran, altı numarada ise Lucas Torreira ile anlaşan sarı kırmızılılar, şimdi ise yeni bir forvet arayışında. Normal şartlarda yeni transfer Seferovic’e alternatif bir isim transfer etmek isteyen Cimbom, Cristiano Ronaldo’nun Manchester United’dan ayrılmak istemesi üzerine harekete geçti.

Cristiano Ronaldo Galatasaray’a mı geliyor? Şartları soruldu!

Cristiano Ronaldo için hemen harekete geçen Dursun Özbek ve yönetimi, oyuncunun şartlarını sordu. Sosyal medyada come to Galatasaray şeklindeki bir yorumu beğendiği gözlenen yıldız oyuncunun cevabı ise oldukça kibar oldu. Gelen bilgilere göre Cristiano Ronaldo Galatasaray’ın isteğini "Galatasaray büyük bir kulüp ama Şampiyonlar Ligi'nde olmayan bir takıma gitmem." diyerek nazik bir şekilde reddetti. Şu anda 37 yaşında olan Portekizli süperstarın sıradaki durağının neresi olacağı fazlasıyla merak ediliyor.

Öte yandan gelen bilgilere göre Ronaldo’ya henüz ciddi bir teklif yapılmış değil. Yani çok yüksek bir olasılıkla Cristiano bu sezon da kırmızı şeytanlar için ter dökecek. Eğer Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nde mücadele ediyor olsaydı senaryo başka olur muydu bilinmez ancak bir gerçek var ki şu anda Ronaldo Türkiye’de forma giymek istemiyor. Manchester United kariyeri sonrasında ülkesine dönmesi beklenen Ronaldo’nun ilerleyen dönemlerde Galatasaray forması giyip girmeyeceğini ise zaman gösterecek.