Güncel

D-Smart ve Superonline'dan dev iş birliği!

Bu anlaşma milyonlarca kullanıcıyı memnun edecek!

D-Smart ve Superonline'dan dev iş birliği!

Türkiye’nin hızlı ve kaliteli İnternet sağlayıcılarından olan  D-Smart Net, ‘İnternetim süper hızlı olsun’ diyenler için Turkcell Superonline ile altyapı işbirliğine imza attı.

D-Smart Net, bu işbirliği ile Türkiye’nin en geniş fiber erişimini sağlamış olacak. Yapılan anlaşma kapsamında, 12 ilde abonelerine Turkcell Superonline altyapısı ile de Fiber İnternet hizmeti sunacak olan D-Smart Net, 15 Mart 2014 tarihine kadar geçerli olacak cazip bir kampanya da başlattı. Kampanyadan yararlananlar, Turkcell Superonline altyapısından Fiber İnternet ve HD D-Smart keyfini, sadece 59 TL’ye ve tek fatura kolaylığı ile yaşarken, ilk 3 ay boyunca Sinema ve Spor kanalları paketi hediyesi de kazanma şansı yakalayacak.

1390902965_image.jpg

Sinemadan belgesele, eğlenceden yaşama, dizilerden spora zengin bir içeriği 300’ü aşkın kanalda yüksek görüntü ve HD kalitesiyle aboneleri ile buluşturan D-Smart, Turkcell Superonline ile yaptığı altyapı işbirliği sözleşmesi kapsamında abonelerine 12 ilde (İstanbul – Ankara – İzmir – Bursa – Kocaeli – Adana – Mersin – Gaziantep – Antalya – Trabzon – Samsun – Kayseri ) yüksek hızlı Fiber İnternet hizmeti sunmaya başlıyor. D-Smart, yaptığı bu anlaşma kapsamında cazip bir kampanya da başlatıyor. 

1390902979_logo1.jpg.jpg

Kampanyadan yararlananlara ilk üç ay spor ve sinema paketi bedava olacak!

10 Mbps’e kadar sınırsız 50GB AKN Fiber İnternet hizmetinden yararlanmak isteyenler, 24 ay aboneliği devam ettirme sözü vermeleri durumunda HD D-Smart giriş paketini de almış olacaklar. Aktivasyon ve modem için herhangi bir ücretin ödenmediği hizmetten yararlanmak için telefon hattı da gerekmeyecek. Abonelerin, ilk üç ay sinema ve spor kanallarından da yararlanabileceği kampanyanın bedeli ise aylık 59 TL. Aboneler isterlerse ayda sadece 4TL fark ödeyerek ayda 63 TL’ye 10 Mbps yerine 25 Mbps 75 GB AKN’lı paketten de faydalanabilecekler.Bu hizmetler için abonelere ayrı faturalandırma yapılmıyor olması da kampanyanın bir diğer önemli avantajı. Zira iki hizmeti tek faturada ödeyen abonenin, her konudaki tek muhatabı D-Smart olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.