Daha önce görmediğiniz duymadığınız 35 yer - Page 1

3. Brezilya' nın başkentine 300 kilometre uzakta, küçük bir balıkçı köyü olan Jericoacoara, sokakların kumla kaplı olduğu, her tarafında plajların bulunduğu, elektriğin ise sadece 20 yıl önce geldiği bir yer. Bu küçük, sahil kasabası tüm dünyadan gelen uçurma ve rüzgar sörfçülerini de oldukça cezbetmiş durumda.

Daha önce görmediğiniz duymadığınız 35 yer - Page 2

4. Kalbi dayanamayanlar için çok cazip olmayan Kapuçin Mahzen Mezarlarında 4000 rahibin kemikleri bulunuyor. Dekoratif bir şekilde yerleştirilen iskeletler, Roma' daki Santa Maria della Concezione Kilisesi' nin hemen altında yer alıyor.

Daha önce görmediğiniz duymadığınız 35 yer - Page 3

5. Apostle Adaları' nın göl kıyısında bulunan milli parkı keşfedilmeyi bekliyor. İçinde barındırdığı deniz mağaraları, donmuş şelaleri ve buz şamdanları görülmeye değer.

Daha önce görmediğiniz duymadığınız 35 yer - Page 4

6. Hindistan Ranakpur' daki mermer Jain tapınağı, bu tarzda inşaa edilmiş en görkemli tapınaklardan biri. Onu bu denli özel yapansa 1440 mermer sütununun hiçbirinin aynı olmaması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.