Güncel

Darbecilere Akıncılar'dan büyük darbe!

Cyber-Warrior Akıncılar, Mısır Devlet sitelerine sanal saldırı gerçekleştirdi.

Darbecilere Akıncılar'dan büyük darbe!

Mısırda demokratik seçimle Cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi’ye karşı yapılan darbe için birçok alanda tepkiler gerçekleşti. Bu tepkilerden bir tanesi de Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR’dan geldi. Tepkisini siber alanda gösteren grup, Mısır Devlet sitelerine saldırılarda bulundu. Mısır Sağlık Bakanlığı, Mısır Tarım Bakanlığı, Mısır Ulaştırma Bakanlığı, Mısır Spor Bakanlığı, Mısır Nüfus Bakanlığı, Mısır Ulusal Konsey ve Spor Bakanlığı, Mısır Cumhuriyeti Organizasyon ve yönetim Merkez Ajansı gibi aralarında bulunduğu birçok “Akıncılar” tarafından hacklendi.

1374060901_akincilar-misir-2.jpg

Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR yaptıkları açıklamada: “Mısırda yapılan darbe ve Müslümanların katledilmesine herkes gibi bizlerinde sessiz kalmamamız mümkün değildi ve bize düşen, sitelerine kendi mesajımızı bırakarak tepkimizi göstermekti” dedi.

Cyber-Warrior’a bağlı hacker grubu AKINCILAR’ın sitelere yerleştirdiği protesto metninde Arapça ve Türkçe şu ifadeler yer aldı:

Rahman ve Rahîm olan Allah’ın adıyla başlar ve ancak Ondan yardım dileriz.

Ey Zalimler ellerinizde Müslümanların kanı var. Darbeden medet umanların sonunu görmediniz mi? Siz Firavun oldukça bizde Musa’lar hiçbir zaman bitmez.

Müminlerden öyle adamlar vardır ki, Allah’a verdikleri söze sadık kaldılar. İçlerinden bir kısmı verdikleri sözü yerine getirmiştir (şehit olmuştur). Bir kısmı da (şehit olmayı) beklemektedir. Verdikleri sözü asla değiştirmemişlerdir. (Ahzab-33)

AKINCILAR Olarak Sonuna Kadar Mısırdaki Müslüman kardeşlerimizin yanındayız.

AKINCILAR Olarak Hedef Gözetmeksizin Her Sisteminiz Hedefimizdedir

AKINCILAR Olarak Bu Zulüm Bitinceye Kadar Sizinle Savaşmaya Devam Edeceğiz

Biz OSMANLIYIZ, Biz TÜRKİYE’yiz, Biz AKINCILAR’ız...

Yorumlar
Misafir
ak parti hulooooogggğ
Cevapla
Misafir
düşmana düşmanın silahıyla saldırmak işte budur firavuna karşı masanın yanında durmak.
Cevapla
Misafir
helal olsun
Cevapla
Misafir
guzel tbrk..
Cevapla
Arkadaşlar biraz sakin olalım görünen o ki! Çoğu kişi şeriatın ne anlam taşıdığını bilmiyor bunu anlatmanın yolu doğru bir uslub kullanmakla başlar. Arap baharı dedikleri şeyde büyük projenin başlangıç aşamasıydı bunuda bir nebze başardılar aynısını bizim ülkemiz üzerinde oynamaya başladılar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.