Güncel

Dark oyuncularından Türkçe tanıtım videosu

Netflix'in popüler dizilerinden olan Almanya yapımı Dark oyuncularının Türkçe konuştuğu bir tanıtım videosu yayınlandı.


Zamanda yolculuk temalı dizi Dark'ın oyuncuları tarafından hazırlanan yeni bir video yayınlandı. Netflix'in popüler yapımlarından biri olan ve Almanca olarak çekilen dizinin oyuncuları Türkçe bir tanıtım videosunda bir araya geldi.

Dark oyuncularından Türkçe tanıtım videosu

Dizinin popüler oyuncularının bir arada bulunduğu video önce İngilizce başlıyor ve ardından Türkçe devam ediyor. Oyuncular dizi ile ilgili sorulan 'Üçüncü sezon olacak mı' sorusunu Türkçe olarak söylüyorlar. Yanıtı ise yine İngilizce olarak verdikleri video Netflix Türkiye'nin YouTube ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınlandı.

Bu tanıtım videosu ile kısa süre önce ikinci sezonu yayına giren Dark'ın üçüncü sezonunun da çekileceğinin bilgisi verilmiş oluyor. 

Türkiye'de de hatırı sayılır bir kitleye sahip olan dizi, karmaşık kurgusu, sürükleyici senaryosu ve gerilim türündeki müzikleri ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. İşte Dark'ın oyuncularının Türkçe konuştuğu o video:


Yorumlar
Bob
Senin yeah diyen ağzını yerim zilli :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.