Güncel

Dark Souls 3 İçin Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Playstation 4 oyuncuları için özellikle BloodBorne oyunu ile daha da meşhur hale gelen From Software firmasının deyim yerindeyse baba oyunu olan Dark Souls'un son oyunu Dark Souls 3 için çıkış tarihi ve özel içerikli paketleri belli oldu


Playstation 4 oyuncuları için özellikle BloodBorne oyunu ile daha da meşhur hale gelen From Software firmasının deyim yerindeyse baba oyunu olan Dark Souls'un son oyunu Dark Souls 3 için çıkış tarihi ve özel içerikli paketleri belli oldu.

1449258463_dark-souls3.jpg

Dark Souls 3 İçin Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

From Software yapımcılığında hazırlanan ve Namco Bandai tarafından yayıncılığı üstlenilen oyunun çıkış tarihi ve özel içerikli sürümleri hakkındaki bilgiler netleşti. RPG oyunlarını sevenlerin uzun süredir yakından takip ettiği Dark Souls serisinin son oyunu olan Dark Souls 3,  PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için Kuzey Amerika ve Avrupa bölgesinde 12 Nisan'da raflardaki yerini alacak. Oyunun Japonya için çıkış tarihi ise 24 Mart 2016

The Dark Souls 3 Day One Edition sürümü 59.99$ fiyatla satılacak. Kutu içeriğinde ise oyuna ek olarak, Prima Starter rehberi, soundtrack içeriği ve özel  O-Sleeve kutulama olacak.

129.99$ fiyat ile satışa çıkacak olan The Dark Souls 3 Collector’s Edition sürümü ise içerik olarak daha kapsamlı olacak. Bu sürümde oyuna ek olarak, 10 inç boyutunda  Red Knight heykeli,soundtrack albümü, artbook albümü,oyunun bez haritası ve özel kutusu olacak.

1449258861_darksouls3collectorsedition.jpg

Amazo'a özel olan Prestige Edition sürümü ise içerik anlamında en dolu paket olacak. Henüz fiyat belirlenmeyen sürümde oyuna ek olarak 40 cm boyunda Lord of Cinder  heykeli, metal oyun kutusu, bezden oyun haritası,soundtrack albümü,Dark Souls Trilogy artbook ve özel gösterim kutusu yer alacak.

1449259012_darksouls3prestigeedition.jpg

Playstation Experience 2015'te Yayınlanan Dark Soul 3 oynanış videosu (PSX 2015)

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.