Güncel

Darty, yeni taşınabilir disk mağazasını açtı!

Elektronik mağazası Darty, taşınabilir disk mağazasını bu özel indirimle beraber açtı!

Darty, yeni taşınabilir disk mağazasını açtı!

DARTY, 23 Mayıs Çarşamba günü itibari ile darty.com.tr'de Web'e özel bir "Online Taşınabilir Disk Mağazası" açıyor. 2012 yılı başından bu yana Web'ten taşınabilir disk satışlarında yüzde 40'ın üzerinde artış yakalayan DARTY, açılışa özel tüm disklerde yüzde 25 indirim yapıyor.

Son dönemde online çalışmalarına ayrı bir özen gösteren DARTY'nin "Online Taşınabilir Disk Mağazası"nda Toshiba, Seagate ve Western Digital gibi taşınabilir disk markalarının ürünleri yer alacak. Mağazada USB 3.0 hızında ve 500 GB'den 2 TB'ye kadar depolama kapasitesine sahip diskler tüketicilerin beğenisine sunulacak. iPad ve Android tablet kullanıcılarının da rahatlıkla kullanabilecekleri kablosuz taşınabilir disklerin yer aldığı mağazada tüm teknoloji meraklılarına uygun seçenekler bulunacak.

1338207544_darty.jpg

Darty Yetkilileri sadece açılışa özel uygulanan bu kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu ve müşterilerin indirim fırsatını kaçırmamak için acele etmelerini belirtti.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.