Güncel

Days Gone kazananı belli oldu!

Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden Sony PlayStation'un 26 Nisan'da çıkacak Days Gone oyununu kazandı. İşte kazanan!

Days Gone kazananı belli oldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz haftalar başlatmıştık. Nisan 2019 ayı çerçevesince düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir adet Days Gone oyunu veriyorduk.

Days Gone kazananı belli oldu!

Yarışmamız sona erdi ve ödül sahibini buldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden Days Gone oyununu kazandı. OnlineÇekilişYap platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Seçilen isim ise Kayseri'den Sevilay Dülderoğlu oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz. Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın Instagram hesabımız üzerinden devam edeceğinin müjdesini verelim. 

Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yarışmalarımızı kaçırmamak adına Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.