Güncel

Dekorasyonda tabloların yeri

Kanvas tablolar duvarlarınıza ayrı bir renk katacak.

Dekorasyonda tabloların yeri

Ev veya ofis gibi bize ait olan ve sürekli zaman geçirdiğiniz bir yerin göz alıcı ve farklı görünmesini isteriz. Buda doğru o ortamı doğru dekore etmekten geçmektedir.Önceliğiniz ne istediğiniz olmalıdır. Yani mekanın büyük bir kısmınımı değiştireceksiniz, yoksa güzel olduğunu düşündüğünüz ortamı ufak detaylarla büyük işler yaparak mı.

Baştan aşağı bir mekanı değiştirmek biraz maliyetli bir iş olsa gerek. Biz en iyisi ufak detaylar ile büyük işler yapalım. Bu seçenekte bizi kanvas tablolara götürmektedir.  Son yılların vazgeçilmez dekorasyon unsurlarından bir tanesi olmuştur. Maliyet açısından da uygun olması bakımından avantajlı bir dekor ürünüdür. Tabi ki bu tablolarıda yerinden almak gerekir.Her yerde satılan kanvas tablolar mekana kaliteli ve gösterişli havayı vermeyebilir.Baskı yapılan beze, kullanılan boyalara ve gerilen kasnağa kadar kalitede farklılıklar olmaktadır.Kaliteli bir kanvas tablo mağazasından almak gerekir.

1414161546_1222.jpg

Kanvas tablo olarak karar kıldıysak peki bu tabloları neye göre seçmek gerekir. Tabii ki de mekanınızın dilinden anlamak gerekir. Eğer hareketli ve modern eşyalarla kurulu bir mekanınız var ise daha çok soyut ve modern tablolara göz atmak gerekmektedir. Tablonun mekanda etkili olmasını gerçekten istiyorsak bu önemli ayrıntıya dikkat ederek tablomuzu ona göre seçmeliyiz.Klasik bir ortama soyut bir tablonun gitmeyeceğini bilmemiz gerekmektedir. Dekorasyon elbise gibidir, her şey her yere yakışmaz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.