Güncel

Dell, XPS 18i tablet-bilgisayarı duyurdu

Cihaz bir tabletin yanı sıra masaüstü bilgisayar deneyimi de sunmakta.

Dell, XPS 18i tablet-bilgisayarı duyurdu

Mobil dünyasında yaşanan gelişmelerle paralel tablet satışlarınında son dönemde fazlasıyla arttığına şahit oluyoruz. Özellikle Android cephesinde birçok üreticinin uygun fiyatlı çözümleri kullanıcının beğenisine sunmasıyla, son dönemlerde deyim yerindeyse tablet patlaması yaşandı.

Yaşanan gelişme dünyanın önde gelen üreticilerinin dikkatinden kaçmazken, birçok üretici tablet pazarında var olmak için yeni cihazlarını CES 2013 ve MWC 2013 etkinliğinde görücüye çıkardı. Bunun yanı sıra üreticiler cephesinde geliştirilen dizüstü bilgisayarlarda yeni tasarımlarından tablet odaklı yenilikler sunuyor.

Dell’in resmi tanıtımını yaptığı XPS 18i de bahsettiğimiz tablet odaklı kullanım deneyimi sunuyor. 18-inçlik ekranıyla daha çok bir monitörü andıran XPS 18i, bir tablet olmanın yanı sıra arka bölümünde yer alan stand sayesinde bilgisayar olarak kullanılabiliyor. Tablet ya da monitör olarak adlandıracağımız üründe hepsi bir arada sunulmuş durumda.
1363240930_dell-xps-18-130313.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.