Güncel

DenizBank’ın iletişimi Turkcell’e emanet

Turkcell ve DenizBank işbirliklerini yeni bir aşamaya taşıyor.

DenizBank’ın iletişimi Turkcell’e emanet

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, kaliteli mobil ses ve internet çözümleri sunduğu kurumsal müşterilerine yenilerini eklemeye ve var olan işbirliklerini genişletmeye devam ediyor. Ülkenin dört bir yanında birebir iletişimde bulunduğu 480 bine yaklaşan şirket ve kurum arasında yer alan DenizBank ile işbirliğini daha da derinleştiren Turkcell, kurumun mobil iletişim ihtiyaçlarının ana tedarikçisi oldu.1375775825_manset.jpg

“DenizBank ile mobilitenin hüküm sürdüğü yeni dünyaya ilişkin ortak bir vizyonu paylaşıyoruz”

Mobil teknolojilerdeki gelişmelerin ve bunun sonucu yaşanan dönüşümün tüm iş süreçlerini yeni baştan kurgulamayı zorunlu kıldığına dikkat çeken Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Turkcell, inovasyon gücüyle iletişim ve teknoloji alanında sadece Türkiye’de değil dünyada öncü uygulama ve hizmetler sunan bir şirket. Bu sayede kurumsal müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine ve büyümelerine katkıda bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Ciliv, bankacılık sektörünün yenilikçi oyuncularından DenizBank ile pek çok alandaki işbirliklerinin bundan sonra da artarak süreceğini belirtti.  

“İki kurumun ortak değerlerinden olan ‘yenilikçilik’ bizi aynı yerde buluşturuyor”

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş ise yeni iş birliğini şöyle değerlendirdi: “Turkcell telekomünikasyon alanında, DenizBank ise bankacılıkta uzun zamandır fark yaratan işlere imza atan iki kurum. Ortak değerlerimiz arasında yer alan ‘yenilikçilik’ anlayışı, bizi aynı paydada buluşturuyor. Dijital bankacılığın Türkiye’deki öncülerinden biri olan DenizBank, teknolojiyi gerek müşterilerinin hayatını gerekse iş süreçlerini kolaylaştırmak adına yakından takip ediyor. İnsan odaklı kurum kültürümüzün doğal bir uzantısı olarak, önce müşterilerimiz için fark yaratmak; bunun ön koşulu olarak ise çalışanlarımızı en yenilikçi uygulamalarla buluşturmak, onlara gerekli teknolojik altyapı ve ekipmanı sağlamak üzere çalışıyoruz. Turkcell’in temin ettiği yeni cihazlarla Kaptanlarımız iş süreçlerini daha verimli ve hızlı hale getirerek, müşterilerimize verdikleri hizmetin kalitesini artırabilecekler. Böylelikle “Hayat Deniz’de Güzel” mottomuz etrafında, çalışanlarımızın her an, her yerden bağlantıda olabilecekleri, işlerini takip edebilecekleri bir sistem yaratmış olacağız. Kısa süre önce tarım bankacılığı konusunda önemli bir işbirliğine gittiğimiz Turkcell ile önümüzdeki dönemde birçok yeni projede bir araya geleceğimizi düşünüyorum.”

Turkcell’den 1.300 akıllı telefon, 1.705 tablet

DenizBank; ses hatlarını Turkcell’e taşırken, 1.300 akıllı telefon, 1.705 tablet ve Turkcell data paketi de DenizBank çalışanlarının hizmetine sunuldu. Turkcell, DenizBank çalışanlarının kullanımına verdiği 1.300 akıllı telefon ve 1.705 tabletle Türkiye'deki ilk büyük Windows 8 satışını gerçekleştirmiş oldu. DenizBank, toplu SMS trafiğinin tamamını da Turkcell’e yönlendirdi.

Turkcell ve DenizBank’ın işbirliği alanları

İki kurum geçtiğimiz günlerde ülkenin dört bir yanındaki tarımsal üreticilerin hayatını kolaylaştıracak bir işbirliğine imza attı. Bu kapsamda Turkcell’li tarımsal üreticiler, faturalarını DenizBank Üretici Kart ile hasada kadar faizsiz erteleme imkânına kavuştu.

Sektörlerinde yenilikçi ve öncü uygulamaları hayata geçirme konusunda kararlı iki kurum olan Turkcell ve DenizBank, KOBİ bankacılığı, dijital kuşak bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında da müşterilerine fayda sağlayacak ortaklıklar için çalışmalarını sürdürüyor.

Denizbank, müşterilerine özel hazırladığı ürün ve hizmetlerdeki fırsat bilgilerini Turkcell izinli veri tabanı ve diğer reklam ürünleri ile hedef kitlesine sunuyor. 

Yorumlar
Tuklyede.habervk
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.