Depoları Boşaltıyoruz, Stokları Eritiyoruz! Tüm hızıyla devam ediyor

MediaMarkt’ın Depoları Boşaltıyoruz, Stokları Eritiyoruz! kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Kampanya kapsamında akıllı telefonlardan küçük ev aletlerine tabletlerden televizyonlara binlerce elektronik ürün MediaMarkt’ta sizleri bekliyor.

Depoları Boşaltıyoruz, Stokları Eritiyoruz! Tüm hızıyla devam ediyor

Media Markt’ın yılda 2 kez düzenlediği büyük kampanyası Depoları Boşaltıyoruz, Stokları Eritiyoruz! başladı. 20-23 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında dikkate değer çok sayıda ürün var. 

Binlerce ürün sizleri bekliyor

Yılda 2 kere hayata geçirdiği kampanyalarla tüketicilerin elektronik ürünleri avantajlarla almasını sağlayan MediaMarkt Türkiye, şimdi de yüzlerce ürünü kapsayan geleneksel stokları eritme kampanyasını tekrar başlatıyor. MediaMarkt’ın cazip ödeme koşullarıyla 23 Ağustos tarihine kadar sürdüreceği özel günler, önümüzdeki günlerde farklı ürünlerle de çeşitlenecek.

TV satına almayı düşünüyorsanız ve satın almışken büyük ekranlı ve türünün en iyilerinden bir tanesi olsun diyorsanız, SAMSUNG 163 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD QLED TV‘ye bir göz atın.  Çay içmeyi sevenler için güzel bir ürün de ARZUM AR3051-INX Çaycı Lux Çay Makinesi Inox ve MediaMarkt’ta kampanya kapsamında 897 TL‘ye satılıyor.  Ya da çayın yanına bir tostun iyi gideceğini düşünenler için KORKMAZ A316-13 TOSTELLA Tost Makinesi 797 TL’ye satılıyor.

Depoları Boşaltıyoruz, Stokları Eritiyoruz! kapsamındaki fiyatlar 20-23 Ağustos tarihleri arasında MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr‘de geçerli. Daha fazla ürünü incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz.