İlana göre, ülkedeki 32 milyon solak için hazırlanmış bu menüdeki hamburger solakların rahatça yemesi için 180 derece dönüyordu. Ertesi günü Burger King, solaklar için hamburgerin şaka olduğunu duyurdu.

Arama motorlarından biri olan Google, kokuyla arama yapan yeni nesil ürününü kullanıma sundu.Her yıl kullanıcılarına bir şaka yapmayı adet edinmiş olan Google'ın bu yılki 1 Nisan şakası da işte buydu.

1996'da Amerikan fast food zinciri Taco Bell'in, Amerikan bağımsızlık tarihinin sembolü olan özgürlük çanını satın aldığını ve federal hükümetin çanın adını Taco özgürlük çanı olarak değiştirdiğini açıklaması, halk arasında infial yarattı.

Pluton Jüpiter'in arkasında sıra dışı birşey meydana geleceğini, gezegenlerin görünüşünün dünyanın çekim gücünü azaltacağını söylemişti.Tam buanda havada uçma hissini duyumsayacaklarını söyleyen Moore'un bu açıklaması binlerce kişi tarafından uygulnmştı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.