Güncel

Dillere destan bir gelecek sizi bekliyor

İş hayatındaki geleceğinizi bugünden öğrenebilirsiniz


Türkiye’nin özel sektör çalışanlarını yakından tanıyarak, beyaz yaka çalışanların hayatlarına ayrıcalıklar ve kampanyalar sunmayı amaç edinmiş Turkcell Profesyoneller Kulübü “Bir Başarı Hikâyesi” uygulamasıyla geleceğe ışık tutuyor

Turkcell Profesyoneller Kulübü, yeni sosyal medya uygulaması “Bir Başarı Hikâyesi” ile kariyerinin geleceğini merak eden herkese keyifli dakikalar yaşatıyor. LinkedIn hesabı ile uygulamaya bağlananlar iş hayatında onları nasıl bir geleceğin beklediğini kısa bir film olarak izleyebilme fırsatını yakalıyor. LinkedIn hesabındaki bilgiler ile oluşturulan kariyer geleceği filmini izleyenler bu eğlenceli hikâyeyi daha sonra sosyal medya hesaplarından da arkadaşlarıyla paylaşabiliyor. İş hayatında dillere destan olacak başarı hikâyelerini bugünden yazmak isteyenler http://birbasarihikayesi.turkcell.com.tr/ adresinden uygulamaya giriş yapabilirler.

1364303696_basarihikayesi.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.