Güncel

DiziMag arşivine buradan ulaşın!

DiziMag arşivinde popüler dizilerin eski bölümlerini bulabilirsiniz.


Bildiğiniz gibi Türkiye'nin en büyük online dizi izleme sitelerinden olan Dizimag’ın, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına son verilerek mahkeme kararıyla erişimi engellenmişti.

Dizimag yönetimi, Dizimag.com'un mahkeme kararı ile kapatılmasından sonra Dizimag1 ve Dizimag2 şeklinde 2 farklı alan adları (domain) altında ve de Dizimag 9‘a kadar domain isimleri hazırlayarak mahkeme kararına rağmen siteyi çalıştırmaya devam ediyordu. Bu kararında ısrarlı bir şekilde devam eden, kararlı olduğu anlaşılan şarkıcı Umut Akyürek’in kardeşi Ogün Genco Akyürek’in evini İstanbul Telif hakları savcılığının mahkemeden aldığı arama kararı ile arayıp suç aletlerine el koyan Warner şirketinin avukatları şahsın suç eyleminde kullandığı bilgisayarlarına el koyarak sitenin çalışmasını sona erdirmişti.

https://i.teknolojioku.com/data/news/1/1386893389_basliksiz-2.jpg

DiziMag kapatma öncesinde boş durmamıştı tabii ki. Bünyesinde bulundurduğu yabancı dizileri mail.ru sitesine yükleyen site kullanıcılara dizileri bu platform üzerinden de sunuyordu. DiziMag'in kapatılmış olması bu siteye yüklenen dizileri etkilemedi.

DiziMag Arşiv adında açılan site üzerinden dizilere ulaşmak mümkün. Bu site sayesinde dizilerin eski bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Buradan arşive ulaşabilirsiniz.  ( Link, "Digiturk telif hakları" kapsamı sebebiyle kaldırılmıstır )

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.